Cep Uygulamalar

Kilit Full Apk indir

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 22 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 1.205

   

Kilit1

Kilit Full Apk indir

Uygulamalarınızın güvenliğini “Kilit” beraberinde sağlayın!
Kilit, cihazınızda ki uygulamaların açılışlarına şifreleyerek yabancıların kısa müddet gün içerisinde uygulamalarınıza erişmesini engelleyen bir güvenlik programdır. Kilit beraberinde seçtiğiniz uygulamalara Sifre atayabilir ile yabancıların, belirlediğiniz programları karıştırmasını engelleyebilirsiniz.
Kilit uygulamasi beraberinde;
1) Şifrenizi oluşturun.
2) emniyet sual cevabınızı belirleyin ettik.
3) Şifrelenecek uygulamalarınızı Your Language. Yorumsuz İşleminiz bittikten later uygulamalarınız gizlenmiş kalacaktır.
Bunun Yanı Sira “faal” ile “eylemsiz” butonları beraberinde Kilit uygulamasının çalışmasını basitçe durdurup başlatabilirsiniz.
KULLANIM :
Kilit uygulamasına Introduction to yapıldıktan later “Kilitli Uygulamalar” sayfasi Ekrana gerçekleşmemiş. “Kilitli Uygulamalar” sayfasi Kilit uygulamasının anasayfasıdır. Ayşe sayfanın SAĞ içinde yer alan “Ekle” tuşu beraberinde “Kilitlenecek Uygulamalar” ekranına yönlendirilirsiniz. Ayşe ekranda şifreleyeceğiniz programları belirleyebilirsiniz. Seçtiğiniz Uygulamalar “Kilitli Uygulamalar” sayfasında listelenecektir.
Listelenen uygulamaların SAĞ kısımlarında yer alan yorumsuz KUTULARI beraberinde o uygulamaların şifrelenip şifrelenmeyeceğini bundan sonra sonradan basitce belirleyebilirsiniz. hem de uygulamalarınızın şifrelerini kisa süreliğine kaldırmak talep ederseniz “faal” ile “eylemsiz” butonlarını kullanabilirsiniz. program “faal” Halde iken olağan işleyişinde çalışacaktır; “eylemsiz” Halde imkb program gerisinde çalışmaya sürek edecek But bundan sonra önce şifrelediğiniz uygulamalarda daha şifre sorulmayacaktır.

Kilit2 Kilit3 Kilit4 Kilit5 Kilit6

Şifre: 123 Giriniz.
Kilit Full Apk indir38 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorumlar (2)
  • 28 Nisan 2016 tarihinde hüsyin yıldırım tarafından

    eğer bu şifer mıcro sd kartda çalışırsa harika olur yok sadece telefonda çalışıyorsa hiç bir işe yaramaz çünkü telefonşlar genelde 16 gb tır fazla bir şey yükleyemediğiniz için bir işe yaramaz teşekkürler.

  • 06 Mayıs 2016 tarihinde Ersen Demir tarafından

    Deneyen arkadaşlar cevaplayabilir.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle