Cep Uygulamalar

Kingsoft Office

Kategori : Android İş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 08 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 1.508

   

Kingsoft-Office

 

Kingsoft Office Uygulaması

Kingsoft office uygulaması android cihazınızdan ofis belge ve dosyalarınızı görüntülemenizi ve üzerinde değişiklik yapmanızı sağlar. Kendine özgü arayüzü sayesinde doc, docx, txt,xls, xlsx, ppt, pptx, pdf vb. birçok dosya formatı üzerinde işlem yapmanızı sağlar. Kingsoft office uygulamasında yazım denetimi, yazdırma seçenekleri, metin biçimlendirme özellikleri, yakınlaştırma ve uzaklaştırma özelliği, belgelerinize resim veya fotoğraf ekleme özelliği, harici usb klavye desteği, belgeleri şifreleme özelliği bulunmaktadır. Kingsoft office uygulaması ile masaüstü widget’leri beraberinde gelmektedir. Faydalı olması dileğiyle.

Kingsoft-Office1 Kingsoft-Office2 Kingsoft-Office3 Kingsoft-Office4 Kingsoft-Office5 Kingsoft-Office6 Kingsoft-Office7 Kingsoft-Office8 Kingsoft-Office9 Kingsoft-Office10 Kingsoft-Office11 Kingsoft-Office12 Kingsoft-Office13 Kingsoft-Office14 Kingsoft-Office15

Şifre: 123 Giriniz.
Kingsoft Office21 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle