Cep Uygulamalar

Kış Canlı Duvar Kağıtları Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.501

   

Kis-Canli-Duvar-Kagitlari1

Kış Canlı Duvar Kağıtları Full Apk indir

‘Kış capcanlı Duvar Kağıtları’  Şimdi olsun ile telefonunuzun ekranında bizzat kış harikalar var! şayet kar taneleri ekranın hep santimini kapsayacak takip etmek vb. donmuş görünüm güzelliği tadını çıkarın! Buzlu tabiat sahne dışında soğuk olsa dahi, içeriden sizleri ısıtmak amacıyla bu yerde on “güzel resimler” – şahane kış duvar kağıdı amacıyla sorgulama bitti! Bu mükemmel kar yağışı capcanlı duvar kağıdı beraberinde kış tatilleri amacıyla hazır olsun! pekçok ufak kar taneleri hazırlanmış bir beyaz giysi masaüstü giydirin! şayet bu kış görüntü koruyucu sevgili laf veriyorum! Şey sizleri yatıştırır kar, anlaşılmaz mutluluk ile memnuniyet beraberinde dolduran bir şey izlerken var! Bu inanılmaz kar duvar kağıtları deneyin – Bu bedava program sizlere yaklaşan tatil amacıyla şahane bir mekan yaratmak amacıyla yapılmış olan düşen kar taneleri ileen iyi kış resimleri getiriyor! Bir armağan şeklinde, bizler bu sene erken kar yağışı 2014 gel becerdi – sizlere bahtiyar Noeller ile bahtiyar bir yepyeni sene diliyorum!
Özellikler:
♥ Animasyonlu kar taneleri ile telefon ekranında;
♥ Kar tanelerinin süratini seçebilirsiniz.
♥ Yatay görüntü ile ana görüntü amacıyla tam katkı!
♥ İnanılmaz HD grafikleri; OpenGL ES 2.0.
♥ Cep telefonunuz amacıyla en iyi “HD duvar kağıtları”
♥ Paylaşma tuşu ile bundan sonra bir fazlasıyla özellik
♥ Bu romantik, pratik ile bedava uygulamanın keyfini çıkarın!
indirme talimatlarını izleme edebilirsiniz:
Ana görüntü -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
♥ 10 tek başına arkaplan temasından birisini seçebilirsiniz.
♥ yepyeni arka planlar günlük eklendi – tamamını toplamak!
♥ HD grafiği – ekranınızda kar tanelerini seyredebilirsiniz.
♥ Optimize edilmiş batarya kullanımı.
♥ Cep telefonlarının %99’u beraberinde ahenkli.
♥ Duvar kağıdı programı telefonunuzu kullanmadığınız vakit uyur böylelikle capcanlı duvar kağıdı pilinizi bitirmez.
♥ Kış Duvar Kağıdı telefonunuzun yatay kullanımını destekler ile hem cep telefonlarında hatta tablet cihazlarda göz alıcı gözükür.
ikaz – sıkı kar yağışı telefonunuzun ekranında gerçek yolda! ♥ ‘Kış capcanlı Duvar Kağıtları’ ♥ sizlere en iyi kar görünüm HD duvar kağıtları getiriyor! Bu serin uygulamayı indirin ile hakikat bir kış harikalar masaüstünüzde capcanlı var! hoş kardan mahsur kalmış manzaralar sizleri bekliyor – soğuk atmosfer seviyorsanız, bu arka bayılacaklar! hakikat bir kar gösterisi yapmak – dingin tanesi yukarıdan aşağı ekranı dolduracak denli izleyin! Evinizin sıcaklığını çekilmek ile soğuk yahut ıslak olmaksızın kar yağışı büyülü tadını çıkarın! Masaüstü gökten düşen pek çok buz kristalleri beraberinde hakikat bir kar küresi vb. görünecek! Şimdi yüklemek ile pişman olmayacaksınız -tatil amacıyla muntazam telefonunuzu giysi olması planlandı iyi kış capcanlı duvar kağıdı! şahane kış görünüm soğuk havaya karşın sizleri ısıtır bir tanesidir – Bu kar yağışı capcanlı duvar kağıdı beyaz mevsim büyülü sıcaklık doluiyi “kar resimleri” var! Bu bedava yükleme alın ile ekranda Kar yağsın!
Masaüstünüzü dondurmak, buz ile ♥ ‘Kış capcanlı Duvar Kağıtları’ ♥ beraberinde kar beraberinde örtün – bu inanılmaz HD kökenli soğuk hiç! En sevdiğiniz mevsim yalnızca bir tık! Bu inanılmaz bir uygulamayı indirin ile eşsiz karlı ekranı olsun! bu yerde ile orada bir kar pul beraberinde bu mükemmel kış duvar kağıdı beraberinde beyaz bir Noel var! Android ™ amacıyla bu 2013 bedava program tüm kar sevenler amacıyla sihirli kış sahneleri getiriyor! şayet onlardan birisi iseniz, bu buz eritme programı sizin amacıyla şahane! Tatil amacıyla mükemmel bir kış tabiat gerisi şahane! Telefonunuzun ekranında İyi kar yağışı duvar kağıdı tadını çıkarın!

Kis-Canli-Duvar-Kagitlari2 Kis-Canli-Duvar-Kagitlari3 Kis-Canli-Duvar-Kagitlari4 Kis-Canli-Duvar-Kagitlari5 Kis-Canli-Duvar-Kagitlari6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle