Cep Uygulamalar

Kış Kar Pulluk Kamyon Sürücüsü Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 24 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 920

   

Kis-Kar-Pulluk-Kamyon-Surucusu

Kış Kar Pulluk Kamyon Sürücüsü Full Apk indir

Ailece, gece yemeği partileri ile Noel etkinlikleri amacıyla planlama geliyor ile herkes Noel, yalnızca ağır kar fırtınası gücü bütün evde kalmak.

“Kış Kar Pulluk Kamyon Sürücüsü” 3D simülasyon oyunu yükle, insanların bizzat sevgi olanlar beraberinde Noel tatillerini kutlamak böylelikle kar küreme bıçağı kamyon sürücüsü ile kent buz dondurulmuş yolları temizlemek amacıyla vakti. Şayet güvenilir android piyasada alabilirsiniz ilk kez çeşit kar küreme kamyonu oyunu birisi. Kar temizleyici kamyon 3D simülatörü oyunu ekskavatör ile kazıcı vb. ağır ekipman yapı vinçleri çalıştırın. Karlı arazide taşıyıcı kamyon ile yapıcı araçlar sürün. Sarp dağlar ile kayalık görünüm tecrübesi beraberinde tamamen yepyeni bir oyun. Kışlık arazilerde beraberinde karlı dağ yokuş yukarı sürün. Senin görevin trafik pürüzsüz ile güvenli harekete böylelikle kırmak ile yollarda donmuş buz net bir yol blokajı etmektir.

Karlı atmosfer ile kaygan asfalt o kar yağışı sezonunda şeritte tutmak kıyın, bilhassa dik yollarda, sürüş amacıyla son aşama tehlikelidir. Dağ yaygın haritada karlı yollarda senin kar küreme kamyon sürücüsü. Bu fazlasıyla kıyın bir oyunda bir kar taşıyıcı sürücüsü olmak amacıyla alan kabul. Çocuklar kayak yarışları hoşuma gidiyor, ile ağır kar yağışı kardan adam yapma. İnsanlar en iyi biçimde kış tatilleri kutlamak böylelikle kent karayolu yol temizlemek amacıyla bu kış mevsimi amacıyla 2015 şoför büyük teçhizat kar küreme otomobil en iyi ile en yepyeni motor sürücüsü simülatörü serüven oyunu keyfini çıkarın. Kar fırtınası kayar kazıcı ekskavatör ile berrak yollar ile arazi amacıyla yapı vinç operatörü şeklinde.

Ayrıcalıklı canavar damperli kamyonlar ile büyük kulesi sürüş hoşuma gidiyor olgun büyük erkekler ile kızlar amacıyla tasarlanmış bu kış kamyon oyuniçerisinde karlı sürüş 4×4 off-road vasıtaları keyfini çıkarın.

Özellikler:

Kış mevsimi serüven misyonlar amacıyla 3 Ağır vinçler
şoför becerilerini geliştirmek amacıyla 10 zorlu görevler
Gerçekçi kar yağışı ile sis animasyon oyun deneyiminizi geliştirmek için
Gündüz & Gece misyonları sizlere vinç operatörü ile şoför deneyimini genişletmek için
İnanılmaz 3D kış ortamı amacıyla Gerçekçi karlı atmosfer

Kis-Kar-Pulluk-Kamyon-Surucusu1 Kis-Kar-Pulluk-Kamyon-Surucusu2 Kis-Kar-Pulluk-Kamyon-Surucusu3 Kis-Kar-Pulluk-Kamyon-Surucusu4 Kis-Kar-Pulluk-Kamyon-Surucusu5 Kis-Kar-Pulluk-Kamyon-Surucusu6

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle