Cep Uygulamalar

Konuşan Pocoyo Free Full Apk indir

Kategori : Android Eğlence Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 31 Mart 2014 - Okunma Sayısı : 1.576

   

Konusan-Pocoyo-Free

Konuşan Pocoyo Free Full Apk indir

Pocoyo sizinle oynamak istiyor! İşte bu yepyeni uygulamayla siz de Pocoyo’nun en iyi dostu olabilirsiniz. Konuşan Pocoyo programı sayede, Pocoyo beraberinde konuştuğunuzda, söylediğiniz hep kelimeyi eğlendirici ile komik sesiyle sizlere kaytadan edecek. Hem de, Pocoyo’yu gıdıklayabilir, dans ettirebilir, ona pekçok enstrüman çaldırabilir ile hem de yapmış olduğu farklı hareketlere göre hangi hayvanı imitasyon ettiğini kestirme yapabilirsiniz! ile şayet arkadaşlarınız ile kodağınızla paylaşmak talep ederseniz, Pocoyo’nun komik hallerini kaydedip bundan sonra sonra herkese gösterebilirsiniz. Çocuklarınız ile hem de sizin düş edebileceğiniz en büyük eğlence bu yerde! Konuşan Pocoyo, alt taraftaki bütün oyun ile aktiviteleri gerçekleştiebileceğiniz interaktif bir programdır: Pocoyo beraberinde Oyna: (Play with Pocoyo) Pocoyo, vücudunun neresine dokunursanız dokunun anında hareket ederler ile farklı sesler çıkarır. Haydi siz de bu eğlendirici sesleri keşfedin! hem de, özüyle konuştuğunuzda sözylediklerinizi komik sesiyle sizlere kaytadan ederler. Pocoyo beraberinde Müzik vakti: (Musical Pocoyo-Music Time with Pocoyo) Pocoyo beraberinde pekçok müzik enstrümanı çalabilir ile herkese müzik yeteneğinizi gösterebilirsiniz.
Hayvanı kestirme Et: (Guess the Animal) Pocoyo’nun hangi hayvanı imitasyon ettiğini bulabilir misin? Pocoyo beraberinde Dans Et: (Pocoyo Dances-Dance With Pocoyo) Enjoy watching Pocoyo’s incomparable, distinctive dances. Imitate duygu steps and have a great time!
Kaydet and Paylaş: (Save and Share) Pocoyo’nun tüm hareketlerini kaydet. Oluşturduğunuz ile kaydettiğiniz komik sahneleri defalarca izleyebilir, hatta limitsiz şeklinde. hem de onları dilediğiniz vakit Facebook ile Youtube’a yükleyip dost ile kodağınızla paylaşabilirsiniz.
Konuşan Pocoyo beraberinde, çocuklarınız hep sevdikleri karakter Pocoyo beraberinde ile beraber olacaklar! hem de isterseniz 4 yepyeni dans beraberinde 3 yepyeni müzik aletini (Davul, Elektro Gitar ile Zil) de ekleyebileceksiniz. Haydi deneyin, çocuklarınızın yüzünde gülümseme bitmemiş olmayacak!

Konusan-Pocoyo-Free1 Konusan-Pocoyo-Free2 Konusan-Pocoyo-Free3 Konusan-Pocoyo-Free4 Konusan-Pocoyo-Free5

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle