Cep Uygulamalar

Kredi Hesaplama

Kategori : Android Finans Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 29 Ekim 2013 - Okunma Sayısı : 744

   

Kredi-Hesaplama

 

Kredi Hesaplama Uygulaması

Android akıllı telefon ve tablet cihazlarınızda kredi hesaplama uygulaması. Ücretsiz olarak yayınlanan uygulama bankanızın size verdiği faiz oranına göre ne şekilde geri ödeme yapmanız gerektiğini size detayları ile gösteriyor. Sık sık finansal yardıma ihtiyaç duyanların da ilk kez kredi alacak olanların da işine yarayacak olan uygulama olan Kredi Hesaplama uygulaması kredi taksidi hesaplamanıza yardımcı oluyor.

Konut Kredisi, ihtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi ve Ticari Krediler için tüm hesaplamaları yapabilirsiniz. Almak istediğiniz kredi tutarını uygulamaya girdikten sonra faiz oranınızı, kaç ay vade istediğinizi giriyorsunuz direkt olarak sonuc veriyor ve ödeme planınızı görebiliyorsunuz.

Anapara, faiz ve kalan bilgilerini kolayca görebilmenizi ve almak istediğiniz kredinin geri ödemelerini hızlıca görmenizi sağlıyor. Ödeme planı oluşturup eposta olarak gönderebilirsiniz.

Refinansman hesaplaması yaparak kredinizi yeniden yapılandırdığınızda kazançlı mı zararlı mı çıkacağınızı görebilirsiniz.

Kredi-Hesaplama1 Kredi-Hesaplama2 Kredi-Hesaplama3 Kredi-Hesaplama4 Kredi-Hesaplama5 Kredi-Hesaplama6 Kredi-Hesaplama7 Kredi-Hesaplama8

Şifre: 123 Giriniz.
Kredi Hesaplama3 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle