Cep Uygulamalar

Kuran-ı Kerim Full Apk indir

Kategori : Android Eğitim Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 17 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 3.715

   

Kuran-i-Kerim1

Kuran-ı Kerim Full Apk indir

Alt tarafta yükleyici ön koşuldur.

Ben orada Allah’tan başka tanrı yoktur ile Muhammed onun elçisidir tanıklık ederim. Hem de ben Abdest olmaksızın Kur’an dokunmayacağını kabul eder. Ben yaparsam, tasarlayıcı benim eylemden mesul değildir. Türkçe tercüme var, Tam Kuran. Bundan sonra çeviriler ile görüntüler sonraki sürümleri eklenecektir.

Ses recitations (ses vasıta almak amacıyla ekrana dokunun) akarsu ile katkısı vurgulayarak yüklemek amacıyla kullanılabilir, Arama, Beta: gece modu, Beta: ses tekrar, Kristal netliğinde Madani ahenkli görüntüler, Hoş ile pürüzsüz bir sayfa geçiş efekti, Arapça katkısı olmaksızın Android telefonlar üstünde çalışıyor, Bundan sonra büyük konu tipleri ile bundan sonra rahat ekran görüntüleme amacıyla peyzaj modu, Sayfaları sınırsız sayıda (imi düğmesini bulmak amacıyla ekrana dokunun) ile Bookmarking, Pek çok değişik dilde çevirileri.

Türkçe Kuran-ı Kerim programı. Elmalı Hamdi Yazır’ın meali kullanılarak yapılmıştır, ileride bundan sonra diğer meallerde eklenecektir.
Bu Kuran-ı Kerimi indirmeden eski Allahtan diğer asla bir ilah olmadığına şahadet ederim ile Hz. Muhammed (S.a.v) in onun kulu ile elçisi olduğunu peşinen kabul ederim. hem de Kuran-ı Kerimi abdestsiz dokunmayacağıma söz verir dokunduğum takdirde yazılımcının vebal almayacağını bilirim.

Kuran-i-Kerim2Kuran-i-Kerim3Kuran-i-Kerim4Kuran-i-Kerim5Kuran-i-Kerim6Kuran-i-Kerim7Kuran-i-Kerim8Kuran-i-Kerim9

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle