Cep Uygulamalar

Kuşlar Duvar Kağıdı Yaşıyor Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 8.491

   

Kuslar-duvar-kagidi-yasiyor1

Kuşlar Duvar Kağıdı Yaşıyor Full Apk indir

Kuşlar duvar kağıdı yaşıyor. Hoş kuşlar, çiçekler, su, bulutlar. Bu, sizin bu hoş duvar kağıdı bulabilirsiniz tamamı bu. Orada duvar kağıdı Kuşlar seçme işlemi amacıyla üç animasyonlu arka planlar şunlardır:
– Papağanlar çiçek dalları oturuyor. Kuşlar yanıp sönen ile kanatlarını hareket etmekte.Kuşlar üstünde akan bulutlar mevcuttur.
– Su hoş kuğu. Sunset ile akan bulutlar gerisinde yer almaktadır.
– Kanatlarını çırpan hoş çiçekler lilyum ile renkli sinek kuşu kuşlar. Çiçekler ile kuşlar üstünde bulutlar akıyor.
Kuşlar etkisini yerine bize menfi yorum veren, duvar kağıdı capcanlı beraberinde herhangi bir mesele vaziyetinde, bize bir e-mail ile kısa görüş sorunu yollayın. Bize duvar kağıdı capcanlı Kuşlar bir sonraki güncellemeleri onu deşifre etmek amacıyla destek kalacaktır.
Kuşlar duvar kağıdı bedava capcanlı lakin bildirimleri ile duvar kağıdı ayarlarında tanıtım içerir. hem de alırsınız: Ana ekranda sorgulama simgesi, alan imleri ile tarayıcı ana sayfasındaki sorgulama kısayol amacıyla bir kısayol. sorgulama kısayolları basitçe (çöp amacıyla sürükleyin) kaldırılabilir, bu duvar kağıdı kullanımı üstünde bir tesiri kalacaktır. tanıtım gelirleri bize yepyeni çekici duvar kağıtları ile programları oluşturmak amacıyla destek kalacaktır. Bütün izinleri yalnızca tanıtım amacıyla gereklidir ile güvenilir satıcıları tarafından desteklenmektedir.
Telefonunuzun ekranında Kuşlar capcanlı duvar kağıdı ne şekilde ayarlanır: Ana Sayfa -> Uygulamalar -> Ayarlar-> Ekran-> Duvar Kağıtları -> Ana görüntü duvar kağıdı-> Canlı duvar kağıtları-> Kuşlar

Kuslar-duvar-kagidi-yasiyor2 Kuslar-duvar-kagidi-yasiyor3 Kuslar-duvar-kagidi-yasiyor4

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle