Cep Uygulamalar

Little Commander WW2 Halloween

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 08 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 932

   

Little-Commander-WW2-Halloween

 

Little Commander WW2 Halloween Oyunu

Little Commander WW2 Halloween oyunu cadılar bayramına özel “WW II TD” sürümünün modifiye edilmiş halidir. Little Commander WW2 Halloween oyununda karikatür tarzında savunma oyunu olup düşman askerleri 10’arlı gruplar halinde kale kapısına ilerlemesini, muhtelif yerlere savunma birlikleri kurarak engellemeye çalışıyorsunuz. Little Commander WW2 Halloween oyununda komutan olarak birliklerinizle strateji geliştirmeli ve düşmanın kaleye ulaşmasını engellemelisiniz. 75 adet tasarlanmış seviyesi bulunan oyunda, 3 farklı oyun modu (bunlar: normal, sonsuz, tek başına), 6 adet birbirinden farklı seviyesi arttırılabilir kule, ekstra silahlar ve savaş araçları, 3 farklı arazi teması vardır. Oynayanların elinden düşüremediği Little Commander serisi olan Little Commander WW2 Halloween‘i beğeneceğinizi umuyoruz. iyi eğlenceler.

Little-Commander-WW2-Halloween1 Little-Commander-WW2-Halloween2 Little-Commander-WW2-Halloween3 Little-Commander-WW2-Halloween4 Little-Commander-WW2-Halloween5 Little-Commander-WW2-Halloween6 Little-Commander-WW2-Halloween7 Little-Commander-WW2-Halloween8

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler :
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Gelen Aramalar

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle