Cep Uygulamalar

Londra Yağmur Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.668

   

Londra-Yagmur-Duvar-Kagidi1

Londra Yağmur Duvar Kağıdı Full Apk indir

‘Londra Yağmur Duvar Kağıtları’ Telefonunuz amacıyla şahane bir yepyeni capcanlı duvar kağıdı! Avrupa’nın en büyük şehri en büyük turistik bir takım beş mükemmel resimler beraberinde ekranınızı süsleyin! Buckingham Sarayı görmek, Tower Bridge içinde gezmek, Big Ben vakit hakimiyet! Yağmur, Büyük Britanya şaşmaz dostu, Londra tur bundan sonra gerçekçi duruma getirecek! Yağmur ufak damla sizlere sağanak tercih ederseniz, telefonunuzun ekranında alt taraf sorunsuz gezmek, veya takip etmek, yağış İngiltere başkenti emmek amacıyla seçin!
♥ değerlendirmek amacıyla : Ana Sayfa – > Menü – > Duvar Kağıtları – > capcanlı Duvar Kağıtları
♥ Portre ile görünüm modunda hatta tam katkı!
yükle ♥ ‘Londra Yağmur Duvar Kağıtları’ ♥ ile sığır eti yiyiciler ile al telefon kabinleri şehrin göz alıcı arka beraberinde telefonunuzu dekore! her daim Londra’da yağmur görmek veya en meşhur turistik bir takım ziyaret etmek istedim, bu bedava program görüntü amacıyla şahane bir bezeme! “Yağmur damlaları” içerisinde kalmış göz alıcı London Eye izleyin! bizzat tur rehberi olun ile bütün turistik ziyaret! şayet yağmur fotoğraf ile Londra arka arıyorsanız, bundan sonra aşırı sorgulama – şu tapta bu yepyeni program yüklemek!
En iyi kent görüntüsü istiyorsanız, Londra göz sürüş keyfini! İngiltere’nin başkenti olan silueti göre üstüne, onu kaçırmayın! Bu büyük bir müşahede tekerleği itibaren, Big Ben ile Buckingham Sarayı vb. başka yerler, ufak su damlaları beraberinde kaplı hayran mümkün! gerisi duvar kağıdı şeklinde London Eye resmi ayarlayın ile elinizin avuç de Büyük Britanya başkenti var!
hakikat bir Londra’lı olmak amacıyla, Thames nehri geçmeye gerekmektedir! onu yapmanın en iyi yolu, Tower Bridge olduğunu! Işıkları yağmurlu gece parlaklık ise bu meşhur köprü üstünde durmak! İngiliz hükümdarı evi – şayet Londra turu sürek vakit, Buckingham Sarayı ziyaret güvenilir olun! Bu inanılmaz saray bir yağmur duş içinde bundan sonra da hoş!,Birçok al telefon kabinleri birisini girin dost aramak ile bu soğuk programı baresinde onlara! Iki kere sanmıyorum, Buckingham Sarayı resim şahane bir telefon gerisi!
Bu bedava capcanlı duvar kağıdı yağmurlu havasında sık sık olanlar amacıyla! Şimdi hangiyerde yağmurlar aşağı yukarı hep gün, ülke İngiltere ziyaret yapabilirsiniz! İngiltere anapara yürüyün ile ıslak olsun! Çatısı içinde şifrelenerek etmeyin – Bu Londra İngiltere capcanlı duvar kağıdı beraberinde hafif yağmur tarafından yenilenebilir! Bu HD arka neredeyse sizin ekrandan yağmurlama fazla olmayan yağmur damlacıkları hissediyorum böylelikle gerçekçi!
yükle ‘Londra Yağmur Duvar Kağıtları’ ile Avrupa’nın en fenomen turistik yerlerinden bir tanesidir ziyaret şaşırtıcı bir tecrübe! Big Ben saat görmek, Londra göz ziyaret yağmur damlaları içerisinde kalmış umumi şeklinde Londra görme, tadını çıkarın! Yağmur duvar kağıtları arıyorsanız, o vakit Android ™ amacıyla bu bedava program sizin amacıyla şahane bir seçme işlemi! Beş göz alıcı duvar kağıdı gerisi beraberinde ekranınızı süsleyin! Telefonunuzu en sevdiğiniz şehrin en “güzel resimleri” beraberinde yepyeni bir manzara verin! yepyeni serin duvar kağıtları ile resimler 3D sizleri bekliyor! seyahat başlasın!

Londra-Yagmur-Duvar-Kagidi2 Londra-Yagmur-Duvar-Kagidi3 Londra-Yagmur-Duvar-Kagidi4 Londra-Yagmur-Duvar-Kagidi5 Londra-Yagmur-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle