Cep Uygulamalar

MapFactor GPS Navigation Full Apk indir

Kategori : Android Seyahat ve Yerel Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 09 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.238

   

MapFactor-GPS-Navigation

MapFactor GPS Navigation Full Apk indir

MapFactor Navigator OpenStreetMaps verileri kullanarak Android telefonlar ile tablet amacıyla bedava turn-by-turn GPS navigasyon uygulamasıdır. Gezilerinizde internet bağlantısı amacıyla lazım yoktur böylelikle haritalar SD karta yüklenir. Harita ile program güncellemeleri hep ay ücretsizdir.
OpenStreetMap evren bedava düzenlenebilir harita oluşturmak amacıyla bir işbirliği projesidir.
Sesli yönlendirme, değişik dillerde sezgisel sesli navigasyon, kapı kapı rota planlama, ülkeler arasında yahut bundan sonra fazla olmayan detaylı bir haritaya geçebilmek amacıyla lazım kalmadan sınır ötesi yönlendirme, Ekranda gösterilen yaklaşan manevrası ile mesafe bakış, GPS uydu navigasyon, 2D/3D modu gerçekçi görsel harita görüntüleme sağlar, gündüz / gece modu gece yahut gündüz vakit sürüş amacıyla renk şemaları geçiş, harita yönünü, veya şimali yukarı sürüş döner, arama, alaka en yakın noktalarını bulabilirsiniz, posta kodları, tam GB posta (1.8 milyon), hız kameraları, şayet hız kameralarına yaklaştığınızda şeklinde sesli ikaz duyuyorum.
Uygulama Özellikleri
bizzat sevdiğiniz bölümleri ile rotaları eklemek, araç, yaya, kamyon amacıyla yönlendirme modları, rota kaçınma – rotanız belli yoldan blok.

MapFactor-GPS-Navigation2 MapFactor-GPS-Navigation3 MapFactor-GPS-Navigation4 MapFactor-GPS-Navigation5 MapFactor-GPS-Navigation6 MapFactor-GPS-Navigation7 MapFactor-GPS-Navigation8

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle