Cep Uygulamalar

MAPS.ME Pro offline maps Full Apk indir

Kategori : Android Seyahat ve Yerel Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 09 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.171

   

MAPS-ME-Pro-offlinemaps

MAPS.ME Pro offline maps Full Apk indir

Dünyadaki bütün ülkelere değişli süratli, detaylı, offline haritalar. Her yerde, her daim işe yarayan haritalar. Rota planlama özelliğini nihayet çıktı. Konumunuzdan harita üzerindeki hep hangi bir noktaya yol tanımı alın.
Her yerde çalışır : Bulunduğunuz yerde kullanışlıdır, seyahatlerde vazgeçilmez.  345 ülke ile simek. hep alan kapsama alanı içerisinde.  Kuş uçmaz, kervan geçmez yerlerde dahi çalışır. Bir kez ödeyin, istediğiniz yerde kullanın. En üst seviyede ayrıntıya yer verilmiştir. Başka haritalarda olduğundan fazlasıyla bundan sonra aşırı detay. İnternet bağlantısı olmadığında da haritalar çalışır. Yurtdışı gezilerinizde dolaşım ücreti ödemeniz gerekmemektedir. Hangi yerde olduğunuzu her daim anlarsınız.
Belki de şimdiye denli gördüğüm en süratli harita. Diğerlerinin göstermediği haritaları gösterir. Yenilikçi harita datası zipleme fonksiyonu. Haritalar etkileyici şekilde fazla olmayan alan kaplıyor. Telefonunuzun hafızasında aşırı alan kaplamaz. İstediğiniz ülkenin haritasını bedava indirin.
Uygulamanın Özellikleri :
offline sorgulama. Haritada var olan maddelerden ihtiyacınız olanı bulun. Alan imleri. İstediğiniz hep yeri alan imleri listesine ekleyin. Sonra basitce istediğiniz vakit bulun. Alan imlerinin dışa/içe transferi. başka haritalardan maps.me’ye diğer haritalara alan imleri ile izler ekleyin. KML/KMZ dosyaları desteklenmektedir. Alan paylaşımı. e-mail veya kısa mesajla harita üzerindeki herhangi bir yerin pinini yollayın. Bulunduğunuz yeri paylaşın.
Otomatik izleme modu. Harita açık olduğunda, otomatik şeklinde özünü hareket ettiğiniz yöne gerçek konumlandırır.

MAPS-ME-Pro-offlinemaps1 MAPS-ME-Pro-offlinemaps2 MAPS-ME-Pro-offlinemaps3 MAPS-ME-Pro-offlinemaps4 MAPS-ME-Pro-offlinemaps5 MAPS-ME-Pro-offlinemaps6 MAPS-ME-Pro-offlinemaps7

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle