Cep Uygulamalar

Marvel Heroes Live Wallpaper Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.900

   

Marvel-Heroes-Live-Wallpaper1

Marvel Heroes Live Wallpaper Full Apk indir

Marvel Comics’in sayfalarından dolaysız sevdiğiniz harika kahramanların göz alıcı kuvvetini yaşamaya hazırlanın!
Marvel Universe FEATURING GOOGLE OYUN İÇİN yalnızca RESMİ KİŞİSELLEŞTİRME APP!
En sevdiğiniz kahramanlar amacıyla, Marvel Universe Live Wallpaper, (fazlasıyla saatler ile etiket widget) Get – SPIDER-MAN, WOLVERINE, Iron Man, Thor hekim ÇÖKÜŞ, Captain America, Daredevil, ŞEY, CYCLOPS ile HULK!
Şimdi indirin ile bedava Marvel Kahramanları Spider-Man, Wolverine, Iron Man, Thor, Dr Doom, Captain America, Daredevil, Şey, Cyclops ile Hulk sahiptir ana ekrana lwp set!
Heroes Kulübüne katılın ile Spider-Man, Wolverine DEMİR Adam, Thor, hekim ÇÖKÜŞ, Captain America, Daredevil, ŞEY, CYCLOPS ile HULK barındıran yepyeni muhteva HAFTALIK olsun!
Haftalık içeriğin hep yepyeni toplu bir Marvel harika kahraman Saat Widget, Sticker Widget, capcanlı duvar kağıdı, ayrıcalıklı dokunma ile çalışan Efekt ile fazlasıyla bundan sonra fazlası mümkün! –
• capcanlı duvar kağıtlarının herhangi bir ana ekrana ayarlanır kere ekrana dokunun ile direk kahramanın güçleri beraberinde alakadar, bir karakter belli bir tesiri unfurls vb. dinlemek / takip etmek!
• seçenekler ile belli Günlük Gazetesi manşetleri, yepyeni bir posta yahut metin aldığınız her daim yolunuzu spin kahraman yoluyla ayrıcalıklı Uyarıları etkinleştirin!
• Yavaşça aygıt döndürmek ile hep capcanlı duvar kağıdı eklenen 3D vb. ayrıcalıklı etkisini gözlemlemek; ekranından hep kahraman patlamaları!
• hep capcanlı duvar kağıdı yerleşik ömür amacıyla en sevdiğiniz harika kahraman dünyaya getirmek amacıyla ayrıcalıklı animasyonlar olduğu vb. yakından plan izleyin!
• ana ekrana belli Sticker Widget’lar sürükleyin ile Marvel Comics Saat Widget yahut kahraman düşmesi cihazınızın Widget’lar bölümünü ziyaret edebilirsiniz!
• kulüp katılmadan üstüne, anında kilidini olması planlandı:
o SPIDER-MAN Live Wallpaper, Günlük Gazetesi şekli EMAIL / METİN Uyarılar, ayrıcalıklı bir dokunun tesiri ile bir Clock Widget!
o DEMİR MAN Live Wallpaper, Günlük Gazetesi şekli EMAIL / METİN Uyarılar, ayrıcalıklı bir dokunun tesiri ile Sticker Widget!
Wolverine capcanlı Duvar Kağıtları + Günlük Gazetesi şekli EMAIL / METİN Uyarılar ile ayrıcalıklı bir dokunun tesiri o!
o HULK Live Wallpaper, Günlük Gazetesi şekli EMAIL / METİN Uyarılar ile ayrıcalıklı bir dokunun tesiri!

Marvel-Heroes-Live-Wallpaper2 Marvel-Heroes-Live-Wallpaper3 Marvel-Heroes-Live-Wallpaper4 Marvel-Heroes-Live-Wallpaper5 Marvel-Heroes-Live-Wallpaper6 Marvel-Heroes-Live-Wallpaper7 Marvel-Heroes-Live-Wallpaper8

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle