Cep Uygulamalar

Memurlar.net Full Apk indir

Kategori : Android Haber ve Dergi Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 29 Kasım 2014 - Okunma Sayısı : 1.366

   

Memurlar.net

Memurlar.net Full Apk indir

2000 yılından bu yana yayında olan Memurlar.Net, amme kurum ile kuruluşlarında faal personele rehberlik görevi sunan, sektöre ait gelişmeleri izleyen, kurumlar arasında program birliği tanıyan ile kamuya girmek isteyen adaylara yol icra eden Türkiye’nin en büyük tematik sitesidir.

Site, alanında yetkin uzmanların son düzenlemelere getirdiği görüşler beraberinde ilgi çekmekte ile yepyeni uygulamasıyla ile bütün açıklama akışına Android kullanıcıları amacıyla de erişim sunmuştur.

Kamu personellerinin en fazlasıyla kullandığı ile pek çok gelişmeden haberli olduğu site bundan sonra Androide uyarlandı. Bütün kamu personellerinin, Kamu alanında olan gelişmelerden haberli olduğu Memurlar.Net sitesi bundan sonra Android mağazada telefon ile tabletlerinize uyarlanmış biçimde bulunmakta.

İki bin yılında kurulmuş olan memurlar.net açıklamalar yapmak, herkesi haberli edebilmek amacıyla Android programıyla hoş bir görev sunuyor. Kamu sektöründe olan gelişmelerinin ilk kez şeklinde düştüğü site şeklinde malum memurlar.net, bütün kamu personellerine ile olmak isteyenlere hoş bir görev sunuyor. Kurumlar arasında birlik tanıyan bu site pekçok kamu personeli olmak isteyen insana da destek olmaktadır.

Kamu alımları, sınavlar yahut yasa farklılıkları vb. pek çok haberin aktüel şeklinde bulunduğu sitenin Android gelmesi beraberinde pek çok şahıs bundan sonra muntazam bir biçimde izleme edip faydalanabilecek. Bundan sonra bütün Android kullanıcıları bu haberlerden haberli olmak amacıyla beklemeyecek. Geliştirilen sitenin bu uygulama beraberinde bundan sonra da sıkı bir alaka alması bekleniyor. Android mağazadan indirebileceğiniz uygulama aynı anda ücretsizdir. Android cihazınızda minik bir alan kaplamaktadır.

Memurlar.net1 Memurlar.net2 Memurlar.net3

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle