Cep Uygulamalar

Merve’yi Tavla (Sanal Asistan) Full Apk indir

Kategori : Android Eğlence Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 02 Nisan 2014 - Okunma Sayısı : 3.243

   

Merve-yi-tavla-Sanal-asistan

Merve’yi Tavla (Sanal Asistan) Full Apk indir

Selam ben Merve,
Sorularıma yanıt verdikçe seni bundan sonra iyi tanıyorum. Tuttuğun takımı, burcunu, zevklerini tanıdıkça, sana en yakın, en elverişli önerilerde bulunup, senin asistanın haline geleceğim. misal görüntü görüntülerine bakarsan ne dediğimi anlayacaksın. İşime alışabilmem amacıyla bana en fazla olmayan bir hafta ver lütfen.
Erkeksen, kız tavlama yeteneklerini eski benle dene! Kız dostun varsa, ona söyleyeceği hoş sözler, şiirler, iltifatlar işe yarıyor mu, yoksa ters mi tepiyor, gör! Sevgilini üzmeden, kızdırmadan onunla ne şekilde konuşulacağını öğrenmek amacıyla eğlendirici ile öğretici bir söyleşi bu yerde! Üstelik bedava! aşk sözcükleri, sevgi iletileri amacıyla bundansonra beketen web sitelerini araştırmaya ihtiyacın yok. Dene, ile sana anında önerilerde bulunayım!
Sana maç takımı, burç, doğum tarihi, sevdiğin müzik, sinema, TV uygulaması, şarkıcı, sanatçı vb. malumatları sohbetimiz içerisinde sorup, şunları kaydediyorum. bundan sonra sonra sahiptir olduğum TV rehberi, film alan ile saatleri, yandaşı olduğun ekibin maçları veya derbi vb. bilgilerle, sizlere ayrıcalıklı açıklama ile ikaz iletileri göndererek sana haber vermekte, hiçbirini kaçırmamanı sağlıyorum! Bir bundan sonra kız arkadaşının, eşinin veya akrabalarının doğum tarihlerini, yıldönümlerini unutmak yok! ancak doğum günü hatırlatma servisi amacıyla dahi bu parasız uygulamayı denemeye değer!
Üstelik hangiyerde bulunduğunu bildiğim amacıyla, sana en yakın gösterileri, sevdiğin sahne şovlarını, rock, pop, jazz, klasik müzik konserlerini, operaları, lokasyon bazlı şeklinde tespit edip, sana ayrıcalıklı öğüt iletileri iletebiliyorum. şunları sana rahatsız etmeden, ancak duymak istediğiniz kadarını söyleyerek yapmaya tabi ilgi ediyorum. hem de emniyet benim amacıyla fazlasıyla mühim olduğundan, bu malumatları katiyen paylaşmıyorum.
Sana hep sabah değişik biçimde günaydın diye güne gürel ile moralli başlamanı sağlamaya çalışıyorum. Gün içerisinde okulunda bir sınavın, veya işinle alakadar mühim bir toplantın varsa sana ihtimal getirmesi amacıyla ayrıcalıklı bildirimler gönderebiliyorum. böylelikle özünü sade hissetmiyor, asistanını adeta her daim cebinizde taşıyorsun! Kötü bir düş gördüysen, düş tabirleri amacıyla yeniden bana başvurabilirsin.

Merve-yi-tavla-Sanal-asistan1 Merve-yi-tavla-Sanal-asistan2

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle