Cep Uygulamalar

Messenger Full Apk indir

Kategori : Android Haberleşme Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 30 Kasım 2014 - Okunma Sayısı : 1.512

   

Messenger

Messenger Full Apk indir

Android İçin Facebook Mesajlaşma Programı

Facebook sayfasına gitmeden dostlarınızla sohbeti olası duruma getiren Facebook Messenger programının arayüzü alıştığınız chat programlarına benzerlik gösteriyor. Programla Facebook’ta online olan arkadaşlarınızla mobil cihazlar üstünden mesajlaşabilir, en güncel güncellemeleri haber bandı aracılığı ile izleme edebilir, bildirimlerden süratlice haberli olabilirsiniz.

Öne çıkagelen Özellikleri ise :
Facebook Messenger yüklü öbür arkadaşlarla mesajlaşma olanağı, Facebook arkadaşlarıyla konuşma, Gelen bildirimler amacıyla parasız ikaz yöntemi, Mesajlara resim ile konum bilgisi ekleme, Messenger’ı olamayan başka arkadaşlara yazılı bildirim atma, Messenger ile Facebook’ta alınan yahut gönderilen mesajlara ulaşma, Grupla sohbet.

Arkadaşlarına telefonlarından ulaş, bundan sonra mesajlarını direk arkadaşlarının cep telefonuna yollayabilirsin. böylelikle hangi yerde olursan ol arkadaşlarınla haberleşme kurabilirsin. Hem arkadaşlarına hatta telefonunun rehberindeki herkese bildirim gönderebilirsiniz.

Facebook’daki arkadaşlarınız beraberinde mesajlaşmanın fazlasıyla bundan sonra ile süratli yolu. Arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, türküm konuşması gerçekleştirebilirsiniz. Bildirimleri hemen görürsünüz, bu sayesinde hiçbir bildirimi kaçırmamış olursunuz. fotoğraf paylaşabilir ile bulunduğunuz yeri etiketleyebilirsiniz.

bizzat başına faal yepyeni Messenger uygulamasıyla arkadaşlarınla asla olmadığı denli süratli mesajlaşabilirsin. iletilerin yerine hemen ulaşır ile yalnızca bir tıklama ötendedir.

türküm konuşmaları sayede herkese aynı zamanda bildirim atabilir ile arkadaşlarının nerde olduğunu görebilirsin. Konumunu paylaşmak istemiyor musun? Bu fonksiyonu tek tıklamayla kapatabilirsin. Telefonun olmaz ise olmazlarından olan Facebook Messenger apk yükle uygulamasını katiyen öğüt ederiz.

YENİLİK: Son güncelleme beraberinde Facebook Messenger’da son vakitlerin ünlü video çekip gönderme tuşu eklendi. alt taraftaki ilk kez resimde görüldüğü vb.. bundan sonra eski sesi kaydetip gönderdiğimiz uygulamada şuandan itibaren videoyu hemen çekip gönderebiliyorsunuz. Bu sayesinde duyma özürlü insanlarda faydalanabilirler. hoş bir zihniyet.

değerlendirmesi yalınç resimde görüldüğü vb. ön yahut arka kamerayı seçebilme imkanınız yer almaktadır. İstediğiniz kamerayı seçtikten sonra yuvarlak daire içerisinde parmağınızı çekmek istediğiniz vakit denli basılı tutun. Unutmayın aşırı basılı tutarsanız videonun ebatı en üst olacağından gönderirken de biraz vakit alabilir.

Messenger1 Messenger2 Messenger3 Messenger4 Messenger5 Messenger6

Şifre: 123 Giriniz.
Messenger Full Apk indir22 kez indirildi.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle