Cep Uygulamalar

Migros Sanal Market Apk indir

Kategori : Android Alışveriş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 21 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 1.230

   

Migros-Sanal-Market

Migros Sanal Market Apk indir

Migros Sanal mağaza Mobil beraberinde ister evinize, ister işinize, ister sevdiklerinize ısmarlama teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Yapmanız ihtiyaç olan ancak, siparişin teslim edilmesini istediğiniz adresi seçmek. Migros Sanal mağaza Mobil’de kullanan kimse adı ile şifrenizi ancak bir kere girmeniz ehil, teslimat adresinizi değiştirmediğiniz sürece sizleri daima hatırlarız. Migros Sanal mağaza Mobil beraberinde oluşturduğunuz siparişlerinizi, haftanın 7 günü 10.30 – 22.00 saatleri içerisinde ayrıcalıklı soğutmalı araçlarımızla özenle teslim ediyoruz. Üstelik ancak ısmarlama vermiş olduğunu günü değil, sizin amacıyla elverişli olan değişik bir teslimat gününü de seçebilirsiniz. Migros Sanal mağaza Mobil beraberinde ödeme hem fazlasıyla asan hatta güvenli. çevrimiçi, kapıda kredi kartı yahut nakit ödeme seçenekleri beraberinde hizmetinizdeyiz. Migros Sanal Market’ten siparişini vermiş olduğunu bütün eserleri, teslimat esnasında hiçbir neden göstermeye lazım olmaksızın, kapıda hemen iade edebilir ile ancak teslim aldığınız kadarını ödersiniz. Migros Sanal mağaza hizmet alan görevleri 7 gün, 8.30 – 22.00 saatleri içerisinde hizmetinizde.Telefon beraberinde siparişleriniz amacıyla 0 (216) 444 10 44 numaralı telefonu aramanız ehil.

Migros-Sanal-Market1 Migros-Sanal-Market2 Migros-Sanal-Market3 Migros-Sanal-Market4 Migros-Sanal-Market5

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle