Cep Uygulamalar

Mobil Canlı Tv izle Full Apk indir

Kategori : Android Medya ve Video Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 04 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.614

   

Mobil-Canli-Tv-izle

Mobil Canlı Tv izle Full Apk indir

Akıllı Telefonlarınız üstünden capcanlı Tv izlemenin yepyeni uygulamasını sizlere sunmaktan gurur duyarız. Canlı Tv Mobil beraberinde akıllı telefonlardan TV kanallarını takip etmek bundan sonra bedava capcanlı tv uygulamamız. Beraberinde fazlasıyla basit ve kolay olması planlandı. asan arayüzü ile nitelikli yayınları sayede Play Storenin en fazlasıyla beğenilen canlı tv uygulması olmaya aday. Ülkemizde en fazlasıyla izlenen sınalgı kanallarını tek sayfa üstünden erişerek değerlendirme kolaylığı tanıyan tv uygulamamız beraberinde kanallar arası geçiş kısa ile süratli kalacaktır. Uygulamamız;
-Uyku Modu,
-Tam görüntü,
-Flash,
-Mx Player katkısı,
beraberinde beraber milli yayın yapan kanalları, çocuk kanallarını, müzik kanallarını, spor kanallarını, haber kanallarını, yöresel kanalları ile belgesel kanallarını capcanlı şeklinde izleme yapabilirsiniz. Uygulamızda bulunan sınalgı kanalları şu şekildedir; Atv, Star Tv, Show Tv, Ntv, Ntv Spor, Haber Türk, Fox Tv, Cine 5, Kanal 24, Bugün Tv, arkadaş Tv, Hilal Tv, Berat Tv, Stv,Kanal 7, Ulke Tv, Trt 1, Trt Spor, Trt Belgesel, Trt Müzik, Trt Haber, Flash Tv, Kanal A, Beyaz Tv, Yumurcak Tv, Brt Tv, 67 Tv, Akıllı Tv, bloomberght ile Power Turk gib fenomen kanallar bulunmaktadır.
Telif Hakkı; Yayını veren kuruluşlar yayını uygulamamız içeriğinde alan almasını istemiyorsa şayet bizlerle irtibat kurularak yayınların 7 gün içeriğinde program içeriğinde kaldırılacağını açıklama ederiz.

Mobil-Canli-Tv-izle1 Mobil-Canli-Tv-izle2 Mobil-Canli-Tv-izle3

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle