Cep Uygulamalar

Mobile Doc Scanner Lite Apk indir

Kategori : Android İş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 26 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 990

   

Mobile-Doc-Scanner-Lite

Mobile Doc Scanner Lite Apk indir

Mobile Doc Scanner Lite uygulaması android cihazını için geliştirilmiş belgeleri tarayarak PDF formatına çevirerek paylaşım imkanı sağlamaktadır. Mobile Doc Scanner Lite (MDScan) uygulaması günlük yaşamda her gördüğünüz belgeyi fatura, fiş, bilet, afiş vb. cep telefonunuzun kamerası ile çekerek metin mesajları haline çevirebilirsiniz. Mobile Doc Scanner Lite uygulaması tarama işleminden kaynaklanan kaymaları soluklukları, bozulmaları otomatik olarak tespit eder ve bozulmaları düzeltmektedir. Popüler uygulamalar gibi uygulama Dropbox, Box.net, e-posta, Google Docs gibi bulut depolama birimlerini kullandığı gibi Facebook, Twitter‘dan sosya ağ’da paylaşım konusunda faydalanmaktadır.

Arkadaşlar MDScan uygulaması tam sürümde toplu modda 4 sayfaya kadar toplu tarama yapabilmekte ve fligran özelliği kazandırılmış durumda tek farkı budur.

Mobile-Doc-Scanner-Lite1 Mobile-Doc-Scanner-Lite2 Mobile-Doc-Scanner-Lite3 Mobile-Doc-Scanner-Lite4 Mobile-Doc-Scanner-Lite5 Mobile-Doc-Scanner-Lite6 Mobile-Doc-Scanner-Lite7

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle