Cep Uygulamalar

Mor Kalpler Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.539

   

Mor-Kalpler-Canli-Duvar-Kagidi1

Mor Kalpler Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

‘Mor Kalpler-Canlı Duvar Kağıdı’ beraberinde telefonunuzu Güzelleştirmek! Bu göz alıcı capcanlı duvar kağıdı alın ile bütün hoş gerisi renkleri ile dizaynları beraberinde görüntü üstünde yüzen mor tatlı kalpleri izlerken tadını çıkarın!
– amacıyla elverişli capcanlı duvar kağıdı!
– görüntü ile yepyeni kalpleri üstünde herhangi bir gerisi dokunun interaktif görünecektir!
– Peyzaj modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı!
Bu hoş, bedava ile pratik bir capcanlı duvar kağıdı tadını çıkarın!
indirme yönergeleri:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
Ne geleneksel statik duvar kağıtları değişik bu capcanlı duvar kağıtları zengin, aksiyon ile interaktif arkaplan yer almaktadır olun.
A ‘canlı duvar kağıdı’ Android işletim sistemini kullanan bir mobil aygıt üstünde faal bir program türüdür. Ev amacıyla gerisi görüntüsü veren görüntü ama dokunma ile çalışan görüntü (mesela, ekran dinamik şeklinde değiştirmek amacıyla izin) kullanan kimse beraberinde etkileşim sağlamak-ve başka donanım ile erişebilir yana aynı anda geleneksel bir program şeklinde faal – bir program duvar şeklinde hizmet uygulama aygıtı içerisinde özellikleri.
Bu inanılmaz HD duvar kağıdı beraberinde, telefon ekranı şirin ile girly bakacağız! bütün görüntü üstünde animasyon kalpleri ile yıldızlar ile pırıltılar beraberinde İnanılmaz mor gerisi resmi, cep telefonu keyfini gerçekleştirecek! şayet var bir sen bıkkın zira yepyeni bir tane satın almak istedi, yok! yalnızca bu hoş duvar kağıdı telefonunuza yüklemek ile yepyeni denli iyi olması planlandı!
Bu büyük capcanlı duvar kağıdı onların telefon o denli romantik ile uygun görünmesini sağlayacaktır zira kızlar amacıyla şahane bir program! Herkes kız moda haline olduğunu bilir, bundan dolay katien bu uygun uygulamayı seveceksiniz! Onların smartphone görünümünü değiştirecek ile o denli kadınsı ile hoş olması planlandı!
bütün görüntü ile yüzen ışıldayan yıldızlar üstünde hareket “kalp resimleri”, kızlar amacıyla bu duvar kağıdı benzersiz bir programdır. bu yerde ile orada gerisinde ufak kabarcıklar göreceksiniz! Bu ne şekilde şirin? Bu program tamamen ücretsizdir, bundan dolay şimdi almak ile telefonunuza yahut tablet bu inanılmaz “duvar kağıdı” tadını çıkarın!
Tatlı gerisi dizayn ile hoş animasyonlar bu duvar kağıdı benzersiz yapıyoruz! Mor iyi yargı rengidir. Bu içsel doyum arayan insanların rengidir. şayet huzur olması planlandı mor özünüzü surround şayet söyleniyor. Mor meditasyon değerlendirmek amacıyla iyi bir renktir.
Mor büyülü ile esrarlı birlikte telif simgelemek amacıyla kullanılır vardır. al ile mavi, ile sıcak havalı renklerin bir birleşimi olan ideal bir mor renk olduğuna inanılmaktadır. Çocukların çoğu mor renk hoşuma gidiyor.
Mor, mavi ile al bir kombinasyonudur. Mavi, soğutma sakinleştirici ile yaygın iken al bir odaklama, dinamik ile faal bir enerjidir. Menekşe mavi genişlemesi ile al faaliyetlerine yepyeni bir dinamik getiriyor.
İstediğiniz vakit hayatınızda bir takım mor koyun:
– onun sonuna denli düş gücünüzü kullanmak
– ömrünüzü tekrar dengelemek
– engelleri kaldırmak için
– fazla aktivite sakinleştirmek amacıyla yahut depresyon çektirmek için
Sihirbazlar ile Simyacılar sevgi ile romantizm beraberinde alakadar hususlara ait olması planlandı büyüler amacıyla yürek semboller kullanılır. Onlar da ilişkileri güçlendirmek hedefi beraberinde ayinlerde kullanıldı.
yürek uzun sevgi, yardımseverlik, neşe ile şefkat amacıyla bir simge şeklinde kültürler arasında kabul edilmiştir.
hem de gerçeği bir amblemi, İsa’nın Kutsal yürek hem de Rab’bin sevginin sembolü şeklinde Roma Katolik ibadet odak noktasıdır. Ters bir üçgen çizelge bir gösterimi şeklinde, bu aşkın dökülür veya gerçekleştirildiği bir kap sembolize ederler.
Sembolizm bir ters üçgen hayal edin. yürek bu ilk kez simge evrimleştiği.
Çoğumuzun bildiği vb. (bilhassa DaVinci kodu vb. filmlerin gelişine) ters üçgen tanrısal kadınsı, veya umumi şeklinde dişil enerji ezoterik bir semboldür.

Mor-Kalpler-Canli-Duvar-Kagidi2 Mor-Kalpler-Canli-Duvar-Kagidi3 Mor-Kalpler-Canli-Duvar-Kagidi4

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle