Cep Uygulamalar

My Little Pony Çizmek Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 10 Ağustos 2014 - Okunma Sayısı : 6.991

   

My-Little-Pony-cizmek

My Little Pony Çizmek Full Apk indir

Little Ponies gelen Ender Rastlanan, Pinkie, Twilight, Sparkle, Fluttershy eğlendirici çizim sahiptir olmak ister misiniz? Açıklayacak olursak tam şeklinde ne olduğunu Beraberlik: My Little Yetiştiriciliği programı yapmanızı sunmaktadır. Çizim programları serisinin bu son öneri ekleyin ile kaytadan can sıkıntısından kaygı hiç! Bundan sonra tek bir app 15’den aşırı çizim öğreticiler erişebilirsiniz!
Hep çizim 5 ila 15 adımda bölünmüş, ile izlemek asan. Mektepte, evde bu dersleri beraberinde eğlenin, kağıt üstünde, asfalt üstünde tebeşir – hep yerde onu!
Çizim eğlendirici, lakin öğrenmek amacıyla geleneksel şeklinde o denli eğlendirici değil. Şayet ayrıcalıklı bir muallim gelemez sürece, genelde belli bir programa uymak sizleri gerektiren bir segment almak zorunda. Beraberlik: Amazing Little Pony programı asan ile olabilir olduğunca elastiki çizmek amacıyla öğrenme yapar. şayet temin edecek amacıyla ihtiyaç olan bütün çizmek istediğiniz vakit, orta ile mekan!
Bizim uygulamalar beraberinde çizmek Öğrenme çizmek öğrenmek istediğiniz mevzu amacıyla öğretici sunulan hep adımda alt taraftaki gibidir. Adım adedi değişir, lakin hep birisi mevzunun mühim bir yönü kapsar. hakeza Celestia, Rainbow, Spike, Scootaloo, applejack vb. karmaşık mevzular bir çırpıda!
Bunun yerine uzun bir segment almak zorunda kalmadan, kullanabileceğiniz bizim çizmek öğrenmek amacıyla uygulamalar Beraberlik amacıyla ne şekilde. açıkçası iyi haber bizzat hızda ile düzeyde öğrenebilirsiniz olmasıdır. İstediğiniz biçimde öğrenmek amacıyla gerçekleştirebilirsiniz böylelikle öğreticiler beraberinde geriye ile ileriye gezmek böylelikle app evvelki ile sonraki düğmeleri barındırır!

My-Little-Pony-cizmek1 My-Little-Pony-cizmek2 My-Little-Pony-cizmek3 My-Little-Pony-cizmek4 My-Little-Pony-cizmek5 My-Little-Pony-cizmek6 My-Little-Pony-cizmek7 My-Little-Pony-cizmek8 My-Little-Pony-cizmek9

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle