Cep Uygulamalar

Neon Alarm Clock

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 26 Kasım 2013 - Okunma Sayısı : 1.008

   

Neon-Alarm-Clock

 

Neon Alarm Clock Uygulaması

Neon alarm ve saat uygulaması sayesinde sade bir şekilde alarm uygulamasına sahip oluyorsunuz. Sezgisel kontrolleri sayesinde alarmınız basit bir şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Neon saat ve alarm uygulaması özellikleri arasında 12/24 saat desteklemekte, telefonu ters çevirerek alarm erteleme özelliği, alarm rengi ve mp3 desteği, telefonu sallayarak alarmı kapatma, modern uyandırma ekranı, hafif mod sayesinde düşük ses seviyesinden artarak maksimum sese kadar artan alarm sesi, titreşim açma ve kapama özelliği, her alarm için ayrı ayrı alarm seçebilme ve seviyelerini ayrı ayrı belirleme, en son alarmı kilit ekranından takip edebilme, bol çeşitli renk seçeneği mevcuttur. Denemenizi tavsiye ederim.

Neon-Alarm-Clock1 Neon-Alarm-Clock2 Neon-Alarm-Clock3 Neon-Alarm-Clock4 Neon-Alarm-Clock5 Neon-Alarm-Clock6 Neon-Alarm-Clock7 Neon-Alarm-Clock8 Neon-Alarm-Clock9

Şifre: 123 Giriniz.
Neon Alarm Clock9 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle