Cep Uygulamalar

Newborn Baby & Mommy Care FREE Full Apk indir (Yeni Doğan Bebek ve Anne Bakımı Oyunu)

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 28 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 824

   

Newborn-Baby-Mommy-Care-FREE

Newborn Baby & Mommy Care FREE Full Apk indir (Yeni Doğan Bebek ve Anne Bakımı Oyunu)

Yenidoğan Bebek ile Anne Bakımı oyunu onlar anne ile Altı keyifli Mini Oyunlar Yenidoğan Bebek hem bakabilirim çocuklar amacıyla eğlendirici bir oyun.
Gebelik şahane alan anne ilgilenir ile onun meyve, çikolata beslemek, saçlarını fırça ile onun cilt bakım ihtiyaçlarına eğilimindedir.
Sonra bebek bir erkek yahut kız olup bulunmadığını öğrenmek amacıyla bir ultrason amacıyla kliniğe bunu almak ile de bunu kan basıncı almak ile onun Vitaminler vermek ile klinikte onun amacıyla bakım!
Anne ile Bebek Bakımı Oyununda, bebek yıkanmak emzirirmek, beslemek, onları, bizzat bezini değiştirmek ile sevimli elbise, aksesuar ile oyuncaklar yepyeni doğan giysi dört ek faaliyetleri içerir!
Bu oyun içerisinde hep etkinlik bir öğrenme ile eğlence yoluyla yaratıcı almak amacıyla eğlendirici bir ihtimal, ile çocuklar amacıyla alaka çekici oyunlar!

Newborn-Baby-Mommy-Care-FREE1 Newborn-Baby-Mommy-Care-FREE2 Newborn-Baby-Mommy-Care-FREE3 Newborn-Baby-Mommy-Care-FREE4 Newborn-Baby-Mommy-Care-FREE5


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler :
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle