Cep Uygulamalar

OfficeSuite 7 + PDF&HD Apk indir

Kategori : Android İş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 24 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 1.072

   

OfficeSuite-7+PDF-HD

OfficeSuite 7 + PDF&HD Apk indir

OfficeSuite 7 + PDF&HD uygulaması android cihazlarda ofis belgelerini görüntülemenizi ve ofis belgelerinde işlem yapmanızı sağlar.

OfficeSuite 7 + PDF&HD uygulamasının desteklediği formatlar : DOC, DOCX, docm, RTF, TXT, LOG, XLS, XLSX, XLSM, CSV, PPTX, PPS, ppsx, pptm, PPSM, EML, PDF, ZIP dosyaları ve ekleri.

OfficeSuite uygulaması güncel bulut teknolojisine entegre olmuştur. Drive, DropBox, Google Drive, SkyDrive ve SugarSync gibi bulut etkinliklerinden ve depolama alanlarından faydalanmanızı sağlar.

OfficeSuite uygulaması hareket halindeyken ofis belgelerinizi görüntüleyebilirsiniz, Mail adresinize gelen belgeleri görüntülemenize olanak sağlar. Şifre korulamalı belgeleri android cihazınızda açmanızı sağlar. Dilerseniz belgeleri yazdırma fonksiyonu da OfficeSuite 7 + PDF&HD uygulamasına entegre edilmiştir. İki parmağınızla belgelerinizi yaklaştırabilir dilerseniz uzaklaştırabilirsiniz. OfficeSuite araç çubukları işlemlerinizi hızlandıracaktır. Faydalı olması dileğiyle.

OfficeSuite-7+PDF-HD1 OfficeSuite-7+PDF-HD2 OfficeSuite-7+PDF-HD3 OfficeSuite-7+PDF-HD4 OfficeSuite-7+PDF-HD5 OfficeSuite-7+PDF-HD6 OfficeSuite-7+PDF-HD7 OfficeSuite-7+PDF-HD8 OfficeSuite-7+PDF-HD9 OfficeSuite-7+PDF-HD10 OfficeSuite-7+PDF-HD11 OfficeSuite-7+PDF-HD12

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle