Cep Uygulamalar

Okul Öncesi : Sayılar (ücretsiz) Full Apk indir

Kategori : Android Eğitim Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 19 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.524

   

Okul-oncesi-Sayilar-ucretsiz1

Okul Öncesi : Sayılar (ücretsiz) Full Apk indir

Mektep eskisi eğitim: sayılar ile sayı sayma, mektep eskisi eğitimin en eğlendirici tarzı “My Round World” karakterleri beraberinde Android cihazınızda. Bu oyun beraberinde anında oyna, eğlen ile öğren. Mektep eskisi çocukların 0-9 arası sayıları tanıması, adet ile sayma kavramlarını dokunarak, sayarak öğrenmesi amacıyla geliştirilmiş sesli (Türkçe) ile animasyonlu Android uygulamasıdır. Hep bir buluta dokunuş eğlenerek saymayı öğretirken, hep karakter değişik bir adet sorarak öğrenmeyi pekiştirecektir. Mektep eskisi eğitim amacıyla başka uygulamalarımızı da deneyin, seveceksiniz. başka mektep eskisi çocuk oyunları amacıyla “ApZip software” ismine tıklayın. Hep mektep eskisi uygulamamız bir mevzuyu en yalınç biçimde ele alıp işlemektedir. Değişik mevzular amacıyla başka uygulamalarımızı indirebilirsiniz, lütfen yaş ile gelişimine elverişli olan programlara yönlendiriniz.

Okul-oncesi-Sayilar-ucretsiz2 Okul-oncesi-Sayilar-ucretsiz3 Okul-oncesi-Sayilar-ucretsiz4 Okul-oncesi-Sayilar-ucretsiz5 Okul-oncesi-Sayilar-ucretsiz6 Okul-oncesi-Sayilar-ucretsiz7

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle