Cep Uygulamalar

Okyanus Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 2.219

   

Okyanus-Canli-Duvar-Kagidi1

Okyanus Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Okyanusun derinliğini keşfedin!
Okyanus capcanlı Duvar Kağıdı göz alıcı deniz yaratıklarının dolu tatlı suyla yıkanmak görüntü olması planlandı! benzersiz köpek balığı capcanlı duvar kağıdı seçin – asla kimse akıllı dokunmaya cürret edecek! Bu gerisi görüntüleri neredeyse yatıştırıcı okyanus sesleri duymak böylelikle gerçekçi! Doğanın özü tarafından yapılmış olan bir büyük akvaryum ön tarafında ayakta vb. hissediyorum! hoş sarı balık onu yüklemek amacıyla coşku verici bir mercan kayalığı duvar kağıdı bekliyor okyanus tabanı sizleri alalım! İnanılmaz “HD duvar kağıtları” Büyük bir dalga yolunuzu yolda! birisini seçin yahut tamamını test etmek – hep iki biçimde düş kırıklığına olmayacaktır!
– Telefonunuz amacıyla Greatest HS!
– görüntü ile yepyeni balonların dokunarak tutun çıkacak!
– görünüm modunda ile ev görüntü geçişi amacıyla tam katkı!
– Bu animasyonlu gerisi en iyi seçimdir!
Kurulum yönergeleri izleyin:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
– Balık ile baloncuklar Hareket zamanla değişiyor tutar.
– Birkaç değişik temalar içerisinden seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
– HD grafikler ile açık GL.
– Optimize batarya Kullanımı.
-% 99 cep telefonu cihazlar beraberinde uyumludur.
– Ocean Live Wallpaper tamamen yatay yönünü destekler ile tablet cihazların birlikte cep telefonları göz alıcı görünüyor.
şu tapta “Okyanus Live Wallpaper” Get – şaşırtıcı balık resimleri masaüstü yepyeni bir coşku verici bir manzara verecek! hep okyanus kabarcık bundan sonra eski asla görmediğiniz HD arka getiriyor! Derin içine onun yolunu bulma ışık ray takip etmek, rahatlayın ile keyfini çıkarın! Aramaya Dur – piyasada yer alan en iyi okyanus duvar kağıdı nihayetinde bu yerde, ile tamamen bedava! hoş deniz yıldızı telefonunuzda bu uygulamayı indirmek an en iyi arkadaşınız olması planlandı! mükemmel renkli balık bir mektep beraberinde beraber yüzme gidin ile okyanusun derinliği evde hissediyorum! Bu bedava duvar kağıtları almak sonra “büyük beyaz köpek balığı” korkutucu olmaz!
Kullanın – Bu, kuvvetli okyanus dalgası fethetmek amacıyla tek ihtimal! Bu bedava program sunuyor köpek balığı duvar kağıdı beraberinde güç ile enerji yenileyin! Bu masaüstü bu yerde bir kabarcık beraberinde ile derin suya dalış ile hoş mercan ulaşmak amacıyla ihtiyaç olan tam şeklinde ne mevcuttur gerisi! şayet hakikat bir kaşif olmak istiyorsanız, bu mavi okyanus duvar kağıdı – bu derinliği ne olabilir sizlere göstereceğim! seyrek balık denli yakın göz yahut “mercan kayalığı” farklı renkleri hayran! Özgün bir okyanus akıllı telefon var ile onu herkese işaret etmek amacıyla ilk kez olun – onlar en kısa sürede gördüğünüz vb. bu hoş fotoğraflar almak isteyeceksiniz!
Bu şimdiye denli en iyi tabiat duvar kağıdı almak en üst vakti! Onlar çevresinde yüzmek vb. onlara katılmak amacıyla bütün okyanus hayvanlar bekliyor! Bu animasyonlu arka olsun deniz evren vatandaşı ol! Okyanus gelgit asta hareket ederler ile bu inanılmaz balık capcanlı duvar kağıdı getiriyor sakinleşmek! Herkes dans ile telefon ekranında dönen sevimli baloncuklar seviyor! Siz de onları talep ederseniz, acele edebilirsiniz ile şimdiye denli en coşku verici bedava capcanlı duvar kağıtları yakala!

Ocean Live Wallpaper, dünyanın en büyük su vücudun bütün sırlarını keşfeder yalnızca bedava uygulamayı indirin! Bir denizyıldızı gözüyle okyanus görmek! Bu şaşırtıcı değil mi? şayet deniz içinde ömrünü bulmak istiyorsanız, şu tipte bu 3D balık duvar kağıdı almak gerekmektedir! Android ™ amacıyla bu uygulamayı getiren Ocean fotoğraf aklını uçuracak! Korkusu olmaksızın bir köpek balığı gözlerinin içine bak – şayet düş serin arka göreceksiniz! Gezegendeki bütün okyanusların bir kral vb. hissediyorum ile arkadaşlarınızla bu büyük app paylaşın! Bu bedava yükle, tadını çıkarın!

Okyanus-Canli-Duvar-Kagidi2 Okyanus-Canli-Duvar-Kagidi3 Okyanus-Canli-Duvar-Kagidi4 Okyanus-Canli-Duvar-Kagidi5 Okyanus-Canli-Duvar-Kagidi6 Okyanus-Canli-Duvar-Kagidi7 Okyanus-Canli-Duvar-Kagidi8

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle