Cep Uygulamalar

Orman Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 3.146

   

Orman-Canli-Duvar-Kagidi1

Orman Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Şayet yeşil yaprak kokusu vb. mi? Sonra ‘Orman capcanlı Duvar Kağıdı’ sizin amacıyla gerçek bir program! Ormanda bir yürüyüşe çıkın ile ayaklarınızın altında çim ile dalları çatırtı hissediyorum! Yeşil gözlerini dinlendirin ile bu yepyeni capcanlı duvar kağıdı beraberinde taze orman havasını solumak! Derin ormanda keşfetmek ile asla kimse eski yürüdü orman yolu yürümek! Yeşil En sevdiğiniz renk ise, bu telefon ekranınızın amacıyla şahane bir gerisi duvar kağıdı! tabiat severler, şimdi bu büyük bedava program olsun!
şayet şehrin gürültü yorgun iseniz, telefonunuz yeşil yapmak ile dinlenmek! şu tipte bu orman gerisi alın ile ufak yapraklar görüntü alt taraf düşürdüm! Beş değişik yeşil fotoğraf ormanın derinliğine götürecek! Bu tabiat duvar kağıdı neredeyse orman sesleri duyabiliyorum o denli gerçekçi! Bu yepyeni gerisi duvar kağıtları almak amacıyla ilk kez sen ol!
♠ değerlendirmek amacıyla: Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
♠ Portre ile görünüm modunda hatta tam katkı!
yükle ♠’Orman capcanlı Duvar Kağıdı’♠ ile görüntü üstünde yüzen taze yaprakları izlerken rahatlayın! Yeşil ormanlar ile yeşil çayırlar üstünde nezaketle duran rahatsız ağaçların ferahlatıcı görüntüleri beraberinde masaüstü süsleyin. Ormanda yürüyüş sevenler amacıyla ,yeşil ormana giden bir yürüyüş parkuru bir resim var! Bu soğuk programı beraberinde meçhul yerler keşfetmek!
şayet ormanda evren beraberinde ilgileniyor musunuz? şayet, bu düşen yaprakları duvar kağıdı yaşamak almak ile tadını çıkarın! Uzun boylu ağaçlar içinde büyüyen “yeşil bitkiler” hayran kalacaksınız! gerisi amacıyla şahane antik ormanda hoş fotoğraflar keşfedin! ufak bir orman hayvan hep çalı saklanıyor veya bir ağaçtan asılı hayal edin! Taze çim üstünde yürümek ile kalın orman gölgelik özüne yol bulma güneşin sıcaklığını hissediyorum! Bu capcanlı duvar kağıdı beraberinde arkadaşlarınızla ormanlık gezinmek ! Bu bir çiçek yetiştirmek kim hepiniz amacıyla!
Duvar kağıdı gerisi şeklinde bu oksijen fabrikası bir fotoğraf ayarlayın ile berrak atmosfer solumak! Orman gezegenimizin akciğerleri olan – onların bitki bütün canlılar amacıyla lazım olan oksijen oluşturur – hayvanlar, bitkiler ile insanlar! Çevre amacıyla bakım işaret etmek, şu tapta piyasadaki en iyi programı olsun!
Şimdi hakikat orman ömür deneyimi! şayet serüven istiyorsanız, bu yepyeni program yüklemek! Fırça üstünden gidin ile düşen yaprakları toplamak! Ormanda çalıştırın ile çim büyümeye hissediyorum! Şimdi yaban yaşamı bulmak ile orman koru beğeni alabilirsiniz! Yeşil yaprakları yahut sonbahar yaprakları arasında seçme işlemi yapmalısınız ile telefonunuzun yenilemek!
yükle ♠’Orman capcanlı Duvar Kağıdı’♠ şeklinde kısa zamanda! bu yerde yeşil bir cennet içine telefon ekranında dönecek dökmeyen duvar kağıtları ile arka bulacaksınız! bu yerde bir yaprak beraberinde ormanda, göz alıcı “orman resimleri” gidemez ile sizlere ormanda orada getirecek olursa! Android ™ amacıyla Bu bedava program bundan sonra eski asla görmedim düşen yaprakları beraberinde HD arka sunuyor! Bu 2013 program almak tabiidir! Bu telefon en iyi capcanlı duvar kağıtları beraberinde dekore görünce herkes gıpta beraberinde yeşil olması planlandı!

Orman-Canli-Duvar-Kagidi2 Orman-Canli-Duvar-Kagidi3 Orman-Canli-Duvar-Kagidi4 Orman-Canli-Duvar-Kagidi5 Orman-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle