Cep Uygulamalar

Orman Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.873

   

Orman-duvar-kagidi1

Orman Duvar Kağıdı Full Apk indir

Bir ormanda dans ateş böcekleri bakın. Sabah sis kırarak güneş ışınları izleyin. “Orman duvar kağıdı” direk ekranda hoş, rahatlatıcı, animasyonlu orman sahne izlenebilmesi amacıyla imkanı verir.
“Orman duvar kağıdı” resim benzersiz seçme işlemi içerir. farklı kökenden gelen seçin ile en vb. bir kod ayarlayabilirsiniz. bütün etkileri OpenGL ES 2.0 kullanarak hakikat zamanlı şeklinde işlenir. Sis ebatı, yoğunluğu ile rengini değiştirme. Yükselen güneş tarafından vurgulanan sis inanılmaz görünüyor. Ateş böcekleri animasyon ayarlayın: ebatı ile süratini değiştirmek. capcanlı duvar kağıdı 200 ateş böcekleri denli görüntüleyebilir!
şayet istediğiniz biçimde “Orman duvar kağıdı” görünümünü değiştirmek. Bu duvar kağıdı ayarlarına direk erişim tanıyan ana görüntü widget beraberinde fazlasıyla asan. seçenekler ekranında yarı şeffaf, bu nedenle hemen değişikliklerin etkilerini görebilirsiniz.
capcanlı duvar kağıdı dikey ile yatay yönde destekler. Bu çalışıyor ile herhangi bir görüntü boyutuna mükemmel görünüyor. “Orman duvar kağıdı” de batarya arkadaşı: animasyon durur, görüntü kapalı olduğunda. basitçe kare saniyede ayarlarını değiştirerek animasyon kalitesini ayarlayabilirsiniz.

Orman-duvar-kagidi2 Orman-duvar-kagidi3 Orman-duvar-kagidi4 Orman-duvar-kagidi5 Orman-duvar-kagidi6 Orman-duvar-kagidi7

Şifre: 123 Giriniz.






Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 Transitional



Haftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle