Cep Uygulamalar

Ottomania Osmanlı Savaş Oyunu Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 11 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 1.033

   

Ottomania-Osmanli-Savas-Oyunu

Ottomania Osmanlı Savaş Oyunu Apk indir

İlk yerli imal Türk savaş oyunu olan Ottomania – Osmanlı Savaş Oyunu barındırdığı karakterlerle ile senaryosuyla tamamen özgün bir strateji uyarlaması.
başka tower defense strateji oyunlarını listelerde geride bırakan oyunumuz Osmanlı’nın kuruluşunu ile yasal Sultan Süleyman’a denli olan tarihini ile savaşlarını anlatıyor.
Tower defense şeklinde adlandırılan kule savunması ile umumi anlamıyla savunma-savaş ile taktik içeriği olan bir oyundur. Bu anlamıyla ilk sıfırdan bir Türk savaş oyunu dizayn edilmiş ile özgün karakterler animasyonlar yaratılmıştır. Yeniçeri savaşcıları, battalgazi, hazerfen, evliya çelebi, okçular, garipler ile bundan sonra bir fazlasıyla özgün karakterle karşınızda.
Osman Bey, Fatih Sultan Mehmet Han ile yasal Sultan Süleyman beraberinde beraber 3 ana kısmı var. Strateji -savaş şekli oynanışı gayet asan ile akıcı. Toplam 45’ten aşırı savaş kısmı var. hep departman değişik kurgulanmış ile değişik karakterlerin öne çıktığı müdafaa – savaş taktiği mevcuttur. En mühim ipucu; her daim amacıyla kazanların ehil sayıda olması gerektiği ile savaşçıların ona bakarak dizilmesi hususudur. Tower defence – Kule müdafaa oyunlarında ile başka strateji -savaş oyunlarında olan temel mantık; düşman savaş esnasında en uç kısma ulaşırsa oyunun kaybedileceğidir. Savaş oyunlarındaki umumi mantığın birlikte age of türü oyunlarda olan belirli vakit diliminde gelişimin gözlenmesi vaziyeti Ottomania Osmanlı Savaş Oyunu içerisinde geçerlidir. Age of war şekli gelişimle en güncel bölümlerde bundansonra top ile bundan sonra değişik teknolojilerin kullanılmaya başladığını görüyoruz. Yeniçeri savaşçısı, battalgazi ile hazerfen hep bölümde satın alabileceğiniz ile sizlere takviye güç sağlaması söz konusu birimler.
Ottomania Osmanlı Savaş Oyunu, bir diğer mühim husus ise ilk deneyim ettiğimiz bu oyuniçerisinde bize vereceğiniz destekler hedefimiz plants and zombies veya age of war şekli bir savaş oyunu yapmak değildi yalnızca, Osmanlı’nın ile Türk devletinin tarihini ile geçmişini paylaşmak hükmettiği 3 kıtadan kesitler sunmaktı. Anadolu, avrupa, balkanlar ile ortadoğuya bilge bu devlet hakikat bir çınardı. Türk savaş oyunlarının içerisinde ilk kez olmanın haklı gururunu yaşıyor ile desteklerinizi bekliyoruz.

Ottomania-Osmanli-Savas-Oyunu1 Ottomania-Osmanli-Savas-Oyunu2 Ottomania-Osmanli-Savas-Oyunu3 Ottomania-Osmanli-Savas-Oyunu4

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle