Cep Uygulamalar

Panoramic Screen Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 2.416

   

Panoramic-Screen1

Panoramic Screen Full Apk indir

Panoramik görüntü herhangi muntazam duvar kağıtları ile 2D görüntüleri 3D manzaraları yaratan capcanlı duvar kağıdı. Hiçbir batarya tüketimini!
Bir özgün fikri üstüne kurulu, Panoramik görüntü farklı panorama modu, sensörler katkısı, dinamik dalgalanma tesiri, yap-resim galerisi, slayt gösterisi (prim) ile bundan sonra pek çok hoş ayarları ile seçenekleri, özellikli!
Sizinle yahut panoramik tesiri olmaksızın slayt kullanabilirsiniz. farklılık var Slayt gösterisi ekran zorlamak amacıyla ekranda iki parmağınızla dokunun çift.
bilhassa tabiat ile soyut görüntüler amacıyla hep türlü HD arka, amacıyla idealdir. Full HD, hiçbir kaliteli kaybı destekler. Telefonları ile tabletler, herhangi bir görüntü ebatı, yatay yahut dikey iyi çalışır. Bu Nova başlatıcısı vb. capcanlı duvar kağıtları, destekler bütün rampaları beraberinde ahenkli, Apex başlatıcısı, başlatıcısı GO vb.

Panoramic-Screen2 Panoramic-Screen6Panoramic-Screen3Panoramic-Screen4Panoramic-Screen5  Panoramic-Screen7Panoramic-Screen8Panoramic-Screen9

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle