Cep Uygulamalar

Paris Canlı Duvar Kağıtları Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 23 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 5.242

   

Paris-Canli-Duvar-Kagitlari

Paris Canlı Duvar Kağıtları Apk indir

Paris capcanlı Duvar Kağıtları cep amacıyla son app. Bu bedava duvar kağıtları romantik insanlar amacıyla ile Paris’i fazlasıyla seviyor herkes amacıyla mevcuttur. Louvre görmek, Eyfel Kulesi hayran, Paris’in bu müthiş resimleri beraberinde Moulin Rouge eğlenin! Bu mükemmel HD duvar kağıtları görüntü koruyucular mümkün. Inanılmaz ” Paris capcanlı Duvar Kağıtları ” beraberinde dünyanın en romantik şehri ziyaret edebilirsiniz! Android ™ telefonlar amacıyla çağdaş duvar kağıdı beraberinde ekranınızı süsleyin. Bu hoş duvar kağıtları amacıyla ilk kez olun!
– Telefonunuz amacıyla İnanılmaz 3D capcanlı duvar kağıdı!
– görüntü bezemleme aksiyon Paris fotoğraf;
– görünüm modunda ile ev amacıyla tam katkı – görüntü anahtarlama!
– Amazing HD çizelge kartı;
– toplumsal paylaşım düğmesi ile bundan sonra
– Bu, hoş, serbest ile keyifli eski sizleri bekliyor!
Kurulum yönergeleri izleyin:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
– Basmaları ile ışıkları Hareket zamanla sürekli değişiyor.
– pekçok değişik gerisi temalar içerisinden seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
– Optimize batarya Kullanımı
-% 99 cep telefonu cihazlar beraberinde uyumludur.
– Telefonunuz inaktif olduğunda duvar kağıdı programı uyku kalacaktır, bundan dolay bu capcanlı duvar kağıdı batarya tüketimini olmayacaktır.
– Paris capcanlı Arkaplan tamamen yatay yönünü destekler ile cep telefonları ile tablet cihazlar hem göz alıcı görünüyor.
Bu müthiş arka duvar kağıtları bilhassa alemde romantik insanlar amacıyla yaratılmıştır! Paris fotoğraflar, güneş, Louvre, güneş pırıl pırıl ile Moulin Rouge beraberinde kaplı Triumph Arch fotoğrafları sizleri bekliyor! En sevdiğiniz güneşli fotoğrafları seçin ile olabilir olan en iyi biçimde görüntü süsleyin! İndirme Paris capcanlı Duvar Kağıtları ile yepyeni “Paris fotoğraflarını” eşliğinde Fransa’nın hakikat bir sakini vb. hissediyorum! Sevdiklerinizle beraber bu bedava uygulamayı paylaşmak ile onları şaşırtın! Güneş parlıyor müddet göz alıcı Eyfel Kulesi, incelikle ayakta seyretmek! Bu göz alıcı 3D duvar kağıdı beraberinde ekranı aydınlatın!
Fransa’da düşündüğümüz vakit, Eyfel Kulesi düşünüyorum. tahminen Eyfel Kulesi’ni görmeden Paris’i ziyaret edemedi. Bu inanılmaz Paris duvar kağıtları beraberinde kent ile turistik güzelliklerini yaşamak olabilir olması planlandı! Evinizde çıkmadan Fransa’nın kalbine yolculuk! Bir gerisi görüntüsü yahut görüntü koruyucu şeklinde Paris görüntüleri ile Eyfel Kulesi görüntüleri ayarlayın ile bir Fransız ikamet vb. düştü. Bu piyasada yer alan en iyi Paris plan, anında indirin ile Paris Fransa tadını çıkarın. İndir Paris capcanlı Duvar Kağıtları ile keyfini çıkarın. şayet telefonunuza bakmak her daim memnuniyet duyuyorum.
Romantik bir şahıs iseniz, o vakit bu HD duvar kağıtları sizin amacıyla şahane bir seçimdir. , Dünyanın en hoş şehirlerinden birisi bütün meşhur mekanlara güneşli hoş bir günde ne şekilde görüneceğini takip etmek Paris müthiş güneşli görüntülerini almak. En hoş “Eyfel Kulesi resimleri” piyasada vardır! , Eyfel Kulesi bakın Louvre müzesini ziyaret, Triumph Arc içinde yürümek, ile bu “Paris duvar kağıdı” beraberinde fazlasıyla bundan sonra aşırı. Paris capcanlı Duvar Kağıtları, en iyi yepyeni güneşli capcanlı duvar kağıdı alın ile şaşırtıcı Paris photos Fransa ile resimleri beraberinde görüntü süsleyin! Bu program hep yaş amacıyla ile tüm insanların tadı amacıyla. En iyi “capcanlı duvar” beraberinde Paris’te Eyfel Kulesi duvar kağıdı yahut görüntü koruyucu ile yaşam deneyimi ayarlayın. vakit israf etmeyin, bu piyasadaki en iyi yepyeni program.

Paris-Canli-Duvar-Kagitlari1 Paris-Canli-Duvar-Kagitlari2 Paris-Canli-Duvar-Kagitlari3 Paris-Canli-Duvar-Kagitlari4 Paris-Canli-Duvar-Kagitlari5 Paris-Canli-Duvar-Kagitlari6 Paris-Canli-Duvar-Kagitlari7 Paris-Canli-Duvar-Kagitlari8

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle