Cep Uygulamalar

Paris’te Kar Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.575

   

Paris-te-Kar-Duvar-Kagidi1

Paris’te Kar Duvar Kağıdı Full Apk indir

‘Paris’te Kar Duvar Kağıdı’ Fransa’nın en romantik şehri Paris’e tutkunlar amacıyla tasarlanan bu program aynı anda telefon ekranlarında şahane bir kar yağışını takip etmek isteyenler amacıyla ideal. Fransa’nın başkenti Paris’teki meşhur yerlerin sıkı kar yağışına direnişini, ufak kar tanelerinin ekranınızdaki eriyişini seyrederken, aşıklar şehrinde hakikat bir kış şöleni yaşayın! Bu şehirde karla kaplı yollarda yürümekten bundan sonra romantik bir şey mümkün mi? Piyasadaki en iyi HD capcanlı kar yağış duvar kağıdını yükleyin ile telefonunuzu Avrupa’nın en ışıklı şehrinden beyaza bürünmüş fotoğraflarla süsleyin!
Özellikler:
♥ Ekranınıza düşen animasyonlu kar taneleri;
♥ Kar tanelerinin süratini ile sayısını seçebilirsiniz.
♥ Kar yağışının süratini ile sayısını seçebilirsiniz.
♥ Yatay görüntü ile ana görüntü amacıyla tam katkı!
♥ İnanılmaz HD grafikleri ile OpenGL ES 2.0;
♥ Cep telefonunuz amacıyla en iyi HD duvar kağıtları
♥ Paylaşma tuşu ile bundan sonra bir fazlasıyla özellik
♥ Bu romantik, pratik ile bedava uygulamanın keyfini çıkarın!
indirme talimatlarını izleme edebilirsiniz:
Ana görüntü -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
♥ 10 tek başına arkaplan temasından birisini seçebilirsiniz.
♥ HD grafiği – ekranınızda kar tanelerini ile kar yağışını seyredebilirsiniz.
♥ Optimize edilmiş batarya kullanımı.
♥ Cep telefonlarının %99’u beraberinde ahenkli.
♥ “Duvar kağıdı” programı telefonunuzu kullanmadığınız vakit uyur böylelikle capcanlı duvar kağıdı pilinizi bitirmez.
♥ Paris’te Kar Duvar Kağıdı telefonunuzun yatay kullanımını destekler ile hem cep telefonlarında hatta tablet cihazlarda göz alıcı gözükür.
♥’Paris’te Kar Duvar Kağıdı’♥ uygulamasını yükleyin, Paris’in fotoğraflarından ile karlı duvar kağıtlarından keyif alırken özünüzü Fransa vatandaşı vb. hissedin! gezmek istediğiniz bölümleri görün, Paris’i gezin ile Fransa turunuzu unutulmaz kılın! Aşıklar şehrinin karlı caddelerinde yürüyün – Eyfel Kulesi’nin sıkı kar yağışı içinde dimdik duruşunu, Louvre Müzesi’nin ışıklarının kar taneleri beraberinde kaplanışını, Moulin Rouge’un tipiden saklanışını görmek amacıyla bu bedava uygulamayı indirin!
şayet romantik biriyseniz bu “HD Duvar Kağıtları” sizin amacıyla şahane bir seçme işlemi. evrendeki en hoş şehirlerden birinin kar taneleri beraberinde kaplanışını seyredin. Bunlar piyasadaki en hoş capcanlı kış duvar kağıtlarıdır. Ekranınızı kar ile buz beraberinde kaplayın, dondurun! Fransa’nın en hoş fotoğraflarını bizzat akıllı telefonlarınızın arka planında görün. şayet Paris’in kış manzarasını ile kar yağışını arıyorsanız bundan sonra aşırı aramanıza lazım yok – piyasadaki en yepyeni ile en iyi uygulamayı yükleyin ile ekranınızı süsleyin! Bir fazlasıyla “kar tanesi” izinizi kaplarken Eyfel Kulesi’ni görün, Louvre Müzesi’ni gezin, yengi Takı’nın içinde yürüyün! şayet romantik ruh hali içindeyseniz bu program sizlere bakarak! tüm gece Eyfel Kulesi’ne kar yağışını izleyin, hatta evinizden çıkmadan! Bu mükemmel kış şöleni capcanlı duvar kağıdıyla asla üşümeyeceksiniz!
♥’Paris’te Kar Duvar Kağıdı’♥, en iyi kar tanecikleri capcanlı duvar kağıdı uygulamasını yükleyin ile ekranınızı Paris’in göz alıcı fotoğrafları ile karlı arka planlarıyla süsleyin! Akıllı telefonunuzda hakikat bir kar tanesi oyunu oynayın – birbirilerini ne şekilde kovaladıklarını ekranınızda seyredin! Bu bedava 2013 Android™ programı capcanlı arkaplan hayalinizi gerçekleştiriyor! hep yaşa elverişli olan, rüyalarınızın duvar kağıdı programı beraberinde benzersiz ile farklı olun! Keyifle kullanın!

Paris-te-Kar-Duvar-Kagidi2 Paris-te-Kar-Duvar-Kagidi3 Paris-te-Kar-Duvar-Kagidi4 Paris-te-Kar-Duvar-Kagidi5 Paris-te-Kar-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle