Cep Uygulamalar

Park Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.631

   

Park-Canli-Duvar-Kagidi1

Park Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Şayet sonbahar, yaz ile bahar bir sever iseniz, o vakit bu yepyeni rahatlatıcı ♥”Park capcanlı Duvar Kağıdı”♥, onun romantik ile rahatlatıcı tabiat beraberinde, tek ihtiyacınız olan ile bedava şeklinde kullanılabilir. Şayet hoş sonbahar yaprakları beraberinde cep yahut tablet görüntü dekore amacıyla yapmanız ihtiyaç olan tek şey ekranda dokunun ile onlar farklı biçim ile sarı ile altın al, renkleri görünür. hep gün bakmak amacıyla renkli ile soluk kesen manzaraları ton olması planlandı ile onları yorgun hiç. bedava şeklinde bu uygulamayı indirin ile güne denli bu parklar olması planlandı ışıldayan!
♥ değerlendirmek amacıyla: Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> Canlı Duvar Kağıtları
♥ görünüm modunda ile ev görüntü geçiş hep ikisi amacıyla tam katkı!
Bu cep telefonu amacıyla ideal bir capcanlı duvar kağıdı. Ekranda dokunun vakit, yepyeni bir sayfa görünür gerisi stilleri beş türü mevcuttur – değişik resimler! süratli, olağan, asta: yüzen maddelerin hız üç tip de mevcuttur!
bundansonra indirebilirsiniz, bu parkta yürüyüş denli asan! Sonbahar ile başka mevsim hafif bir dokunuş görüntü güzelleştirmek ile zarafet duygusu vermek amacıyla yalnızca ele geçirdi. Bu renkli ile mükemmel yaprakları hareket ederken hafif esinti hissediyorum, ♥”Park capcanlı Duvar Kağıdı”♥ güzelliği bütün alarak hayaledin olanlar amacıyla şahane bir keşif olduğunu. Orman, park ile bahçeler günlük sorunları aklınızdan çıkarmak amacıyla ile en sevdiğiniz yerlere götürmek amacıyla buradayız.
Android ™ amacıyla bu bedava program güzelliği ile sadeliği beraberinde gözlerinizi kamaştıracak. Bu aksiyon duvar kağıdı mükemmel renk ile ayarları tasvir edilir. anında indirin ile bu “HD duvar kağıtları” sizin mümkün. Parka bir seyahat istediğiniz vakit özünüzü atın.
En iyi duvar kağıtları yalnızca bir dokunuş. Eğlenin ile bu android capcanlı duvar kağıtları beraberinde özünüzü tadını çıkarın! , Bu parkta duvar kağıdı amacıyla yalnızca indirin etrafında en iyi duvar kağıdı olduğu amacıyla indirmeyin. Bu keyifli ile hoş arka duvar kağıtları HD sizin yapmak ile fazlasıyla doyum edici bulabilirsiniz.
şayet parka gittiğinde o gün hatırlıyorum, bankta oturdu sevdiğiniz kitabı açtı ile yaprakları yere bezemekte iken, saatlerce okumak? Sonbaharda yaprakları renkleri değiştirmek parklar dekore etmek, esasen olağan durumuna dönüyor. Bu parkı resimler sulh ile sessiz bir anlamda getirmek ile onlar açıkçası harikalar bir yolculuğa götürmek. Bu parkta duvar kağıtları bir çeşit mevcuttur ile bu çarpıcı görüntüler beğeni alır pekçok birisi mümkün, zira özünüzü şanslı hayaledin. Bu duvar kağıdı gerisi sizlere rahatlatıcı bir tesiri kalacaktır, yüklemek ile özünüz görün, pişman olmaz.
şayet yeşil park senenin hep günü gezinmek iken ayaklarınızın içinde hışırtı yaprakların sesin keyfini, bedava şeklinde bu romantik ile yepyeni capcanlı duvar kağıdı. şayet doğanın kreasyonlar insanlar tarafından bozulmamış, ile beğeni de başyapıtlarından olmak “ulusal parklar” göz önüne alırsak, o vakit ♥”Park capcanlı Duvar Kağıdı”♥ sizin amacıyla idealdir. Bu piyasada bu vb. yalnızca bedava bir program bundan dolay acele edebilirsiniz ile şimdi yükle olduğunu.

Park-Canli-Duvar-Kagidi2 Park-Canli-Duvar-Kagidi3 Park-Canli-Duvar-Kagidi4 Park-Canli-Duvar-Kagidi5 Park-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle