Cep Uygulamalar

Parmak izi Ekran Kilidi Full Apk indir

Kategori : Android Eğlence Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 02 Nisan 2014 - Okunma Sayısı : 1.450

   

Parmak-izi-Ekran-Kilidi

Parmak izi Ekran Kilidi Full Apk indir

Hakikat bir kilit ekranı programı arıyorsanız, bundan sonra sonra sorgulama bu yerde biter. Bu hakikat bir görüntü kilidi… !
Şimdi parmak izinizi tarayarak görüntü kilidi ile özdeş parmak izi kullanarak kilidini açabilir. Asla kimse sizin cep telefonunuza erişimi olması dışında.. ! Bu, var tarihi ile saati , fazlasıyla mühim , özdeş zamanda pil yüzdesini gösterir.
Parmak İzi Kilit Ekranı Telefonunuzu kilitlemek amacıyla bedava bir Parmak İzi Tarayıcı olduğunu! esasen bir kilit ekranı şeklinde çalışır Başar parmak izi tarayıcı kilidi.
açıklama düğmesi kilidini alakadar yönergeleri görmek amacıyla her daim basın. bizzat özelleştirilebilir özelliklere sahiptir, basın ayarları kilidini sonra.
Sen parmak tarama kullanarak telefonunuza erişimi olması tek şahıs kalacaktır. Ayrıca kilit düğmesine, set titreşim ON / OFF vb. gizleyebilirsiniz.
AÇMA :
Parmağınızı tarayın ile bundan sonra sonra ekranda sağ alt çevresinde bir nokta ( düğme kilit aramak), ile bir kere o düğmeye basarak deneyin . şayet gerçek noktaya isabet kere telefon kilidi olması planlandı. Hep zaman ekranda gösterir, böylelikle de, ayarlarında bu kilit tuşu görünür duruma getirebilirsiniz.
Not : Bu ​​sadece parmak izi kullanarak herhangi bir telefonu kilitlemek olabilir değildir , bu program eğlence amaçlıdır ile sonsuza denli telefon kilit olmaz. Bu hakikat bir parmak izi tarayıcı değildir ile hiçbir hakikat parmak izi taranmış ile hem de bu bir biyometrik tarayıcı değildir mevcuttur.

Parmak-izi-Ekran-Kilidi1 Parmak-izi-Ekran-Kilidi2 Parmak-izi-Ekran-Kilidi3

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle