Cep Uygulamalar

Pembe Elmas Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 3.070

   

Pembe-Elmas-Canli-Duvar-Kagidi1

Pembe Elmas Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

‘Pembe Elmas capcanlı Duvar Kağıdı’ şahane telefonu aksesuar olduğunu! Bu muhteşem capcanlı duvar kağıdı alın ile ekranın karşısında yüzen lüks elmas izlemekten beğeni! Taşlar ile “değerli taşlar” – en hoş gerisi dizaynı seçin ile kızların en iyi arkadaşları esinlenen yepyeni favori capcanlı duvar kağıdı oluştur!
– Android amacıyla elverişli capcanlı duvar kağıdı!
– görüntü ile yepyeni pembe elmas hep yerde gerisi dokunun interaktif görünecektir!
– Peyzaj modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı!
Bu hoş, bedava ile pratik bir capcanlı duvar kağıdı tadını çıkarın!
indirme yönergeleri:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları
Takı yüzük, kolye, bilezik vb. şahsi süsleme şeklidir… malum çok eski kabuklarından hazırlanmış 100.000 yaşındaki boncuklar beraberinde – mesela tıbbi ikaz bilezik yahut askeri köpek etiketleri vb. bir takım istisnalar dışında, takı normalde çekici bir manzara amacıyla bundan sonra diğer bir hedefi mevcuttur, lakin insanlar uzun bir müddet amacıyla üretmekteyiz takı. Kızlar aksesuarlar bu tip aşk ile şimdi onlar beraberinde onların telefonları süslemek amacıyla şahane bir fırsat var. Piyasadan bedava Pembe Elmas capcanlı “Duvar Kağıdı” indirerek, onlar seçme işlemi amacıyla en hoş ışıltı ile ışıltı geçmişlere sahiptir olması planlandı.
Mücevher yaygın bir gereç aralığından hazırlanmış mümkün, ama saygın taşlar, saygın metaller ile boncuk geniş şeklinde değerlendirilmektedir. Kültür ile zamanlarda bağlı onun gereç özellikleri, onun desen, veya manalı semboller amacıyla bir statü sembolü şeklinde beğeni edilebilir. Takı saç tokaları tırnağa halkaları, anında hep vücut parçası süslüyor yapılmıştır. Jewels ile Gemstones barındıran mücevher bir parça vermek ayrıcalıklı günler içinde kutlama geleneksel yoludur. Elmas vb. mücevherler ile saygın taşlar renk, aşama, berraklık ile karat ağırlığı beraberinde derecelendirilir.
Antik çağlardan beri akil adamlar ile şifacılar mücevherler ile saygın taşlar mistik güçlere sahiptir ile hep taş ilişkili olduğu iktidar gezegenlerin enerjilerini yapmak olduğuna inanmıştır. Dünyanın hep yerinden pekçok kültürlerin hep mücevher enerjileri mücevherleri ile saygın taşlar beraberinde olmak bizim de belli bir kısmını etkileyen ile gezegenin enerjileri odaklamak ile imzalamak gücüne sahiptir olduğuna inanıyorum.
Mineraloji, elmas karbon atomu bir kafes şeklinde adlandırılan yüzey merkezli kübik kristal yapısının bir varyasyonu şeklinde düzenlenmiştir karbon, bir Allotrop olduğunu. Bu saygın taş, atomlar arasındaki kuvvetli kovalent kaynaklanan çoğu üstün fiziksel niteliklere sahiptir bir gereç şeklinde tanınır. bilhassa de, bu taş en üst sertliğe ile herhangi bir stok malzemenin termal iletkenliğe sahiptir. Bu nişan yüzük geldiğinde kara yahut pembe elmas fazlasıyla fenomen olan ile bütün kız almak bundan sonra bahtiyar olması planlandı bir şey. Gelmek amacıyla onların şahane prens beklerken arada, kızlar eğlendirici bedava ‘Pembe Elmas capcanlı Duvar Kağıdı’ kullanarak fazlasıyla sayıda mümkün.
Elmas fevkalade optik özellikleri mevcuttur. zira son aşama katı kafes, hakeza bor ile azot vb. safsızlıkların fazlasıyla fazla olmayan türleri beraberinde kontamine mümkün. yaygın şeffaflık, en tabii olanları temiz, renksiz manzara Bu neticeler beraberinde beraber. Kusurları yahut yabancı nesnelerin ufak miktarlarda (kafes atom milyonda birisi denli) renkli elmas mavi (bor), sarı (azot), kahverengi (örgü kusurları), yeşil (ışınım), mor, pembe, turuncu yahut al. etkili pazarlama beraberinde beraber şahane optik ile mekanik özellikleri, bu en fenomen taş olun.
ışıldayan ile ışıltı kökenden katiyen yepyeni bir capcanlı duvar kağıdı dizayn amacıyla hep kız en iyi seçme işlemi kalacaktır. Bu kökenden hep yüzen pembe renkli taşlar ile mücevherler fazlasıyla onları birleştirin ile en çarpıcı telefonu aksesuarı alırsınız – ‘Pembe Elmas capcanlı Duvar Kağıdı’!

Pembe-Elmas-Canli-Duvar-Kagidi2 Pembe-Elmas-Canli-Duvar-Kagidi3 Pembe-Elmas-Canli-Duvar-Kagidi4 Pembe-Elmas-Canli-Duvar-Kagidi5 Pembe-Elmas-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle