Cep Uygulamalar

Peyzaj Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 7.334

   

Peyzaj-Canli-Duvar-Kagidi1

Peyzaj Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir (Live Wallpaper HD 3D – 1.0)

Yatay esin arıyorsanız Peyzaj capcanlı duvar kağıdı sizin amacıyla duvar kağıdı ! fazlasıyla bizzat telefon ekranında hoş tabiat ile görünüm arazi tadını çıkarın! Bu inanılmaz LWP program bundan sonra eski asla gitmediğiniz yerlere götürecek ! şayet ormanlık en bariz yürüyüş parkurları gezinmek vb. ağaçların içerisinden gözüken mükemmel manzarası keşfedin. Koyu yeşil orman ile bir sıçrama şelale uzak soluk alacak ! Hepimizin etrafında doğada bulunan son aşama büyüleyici güzelliğinden esin hissediyorum ! Şimdi bedava Peyzaj Live Wallpaper indirin ile akıllı telefon amacıyla bu mükemmel program beraberinde doğanın hakikat özünü keşfetmek !
Cep telefonunuz amacıyla en hoş HS !
– yepyeni motifler ekranda görünmesi amacıyla ekranda dokunmaya sürek edebilirsiniz !
– görünüm modu ile ev görüntü değiştirme amacıyla tam katkı !
– fazlasıyla yakında bu animasyonlu gerisi en iyi seçme işlemi olduğunu göreceksiniz !
Kurulum talimatları izleyin :
Ana Sayfa – > Menü – > Duvar Kağıtları – > Canlı Duvar Kağıtları
Özellikler :
– İnanılmaz 3D grafikler
– Hareket zamanla sürekli değişiyor .
– Birkaç değişik temalar içerisinden seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz .
– HD çizelge ile açık GL .
– Optimize batarya Kullanımı .
– % 99 cep telefonu cihazlar beraberinde uyumludur.
evren gezi ile ” tabii güzellikleri ” keşfetme deneyimi paha biçilemez. Çiçek alanları beraberinde veya sıkı bir yeşil orman , tabiat yürüyüş var ile ” Peyzaj Wallpaper ” bedava şeklinde taktim etmek olduğunu en iyi deneyimleri bir tanesidir . bundan sonra uzun ansımak bu mükemmel yerler ile hoş görünüm resim çekmek , kaytadan hep fotoğraf sizlere doğada vardı hissi bakmak her daim sizlere geri gelecek denli . Bu büyüleyici “Peyzaj capcanlı Wallpaper ” indirerek hep gün yeryüzünde büyük bir fırsat tecrübe cennet alırsınız! Sağ akıllı telefonun ekranında -gerçek tabii güzelliği yalnızca bir bakış olduğunu ! kömek ancakBatı Avrupa ‘ başka Eden ‘ ile tabii zenginlik büyülü kırsal seyrederken korkmuş hissediyorum. En sevdiğiniz tabii mekanda bir yürüyüş , bir çiçek yer yahut ilkbaharda yeşil bir orman ayırın – en yatıştırıcı bulmak” Peyzaj arka ” birisini seçmek . tabii şairler vb. doğanın güzelliği esin , sizlere para ayet , yalnızca hep göz alıcı görünüm ,sezon farklılıkları , bizzat ” capcanlı duvar kağıdı ” çiçekler ile şelaleler beraberinde bahar harikalar zorunda değilsiniz . Yeşil dağlar , geleneksel bahçeleri , önceden orman , ağaçları beraberinde kaplı dağlık görünüm , çiçekli çayırlar , koyun otlatma alanları ile yemyeşil bahçeleri kökenden Bu mükemmel set nefesini kesiyor ile huşu içerisinde bırakacaktır ! Zengin tabiat beraberinde kutsanmış bir hoş alanı benzer telefon veya tablet ekranı mümkün . hep mevsim hoş tabii görünüm ile şelale beraberinde beraber, bu hoş tabiat duvar kağıdı beraberinde bir kaplıca spa keyfini biraz huzur ile sessizlik gereksinimi varsa ,doğanın mucizeleri bütün keşfetmek – Bu bedava capcanlı duvar kağıdı kolayca ulaştırabilecek Finlandiya yahut İskoç dağlık çarpıcı tepeler ile dağlar hoş gölleri . İngiltere’de bütün sihirli görünüm görüntü güzelleştirmek ile yüzünüzde bir dingin gülümseme bırakmak amacıyla bekliyor . Güneşte dışa çıkmak ,temiz atmosfer kokusu , ile bu bacaklar çalışmak ! Ne olursa olsun hangi yerde , Şimdi bedava “Peyzaj capcanlı Duvar Kağıdı ” indirin ile doğanın güzelliğini tadını çıkarın. tabiat sizlere esin ve dünyanın en saygın tabii güzellikleri keşfetmek yaparken en iyi ortalığa getirsin !

Peyzaj-Canli-Duvar-Kagidi2 Peyzaj-Canli-Duvar-Kagidi3 Peyzaj-Canli-Duvar-Kagidi4 Peyzaj-Canli-Duvar-Kagidi5 Peyzaj-Canli-Duvar-Kagidi6 Peyzaj-Canli-Duvar-Kagidi7 Peyzaj-Canli-Duvar-Kagidi8 Peyzaj-Canli-Duvar-Kagidi9

Peyzaj-Canli-Duvar-Kagidi-1

Peyzaj Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir (Live Wallpaper Free – 3.1)

tabii güzelliği görüntü girelim !
“Peyzaj capcanlı Duvar Kağıdı “dünyanın en ” hoş sahne ” amacıyla yepyeni bir rehberdir ! sizleri soluk nefese bırakacak bu göz alıcı resimlerin gözlerini dinlendirin ! Eğer piyasada bulabileceğiniz en iyi ” tabiat duvar kağıdı ” bu bedava app sansasyonel gerisi görüntüleri arasında saklanıyor ! en üst bir dağa tırmanmaya yahut temiz suyu olan bir yay içmeye – bu sizlere kalmış ! Bu görünüm duvar kağıdı beraberinde çağdaş yaşamın stresinden kaçmak ! Güneş amacıyla bizzat ölümsüz kovalamaca başlarını çevirerek ayçiçeği izleyin! şayet smartphone bakmak , hep seferinde bir tabiat panoramik manzarasının tadını çıkarın ! En iyi capcanlı duvar kağıdı denli !
– Telefonunuz amacıyla Greatest HS !
-Ekran ile yepyeni motifler dokunarak tutun çıkacak!
– görünüm modunda ile ev görüntü geçişi amacıyla tam katkı !
– Bu animasyonlu gerisi en iyi seçimdir !
Kurulum yönergeleri izleyin :
Ana Sayfa – > Menü – > Duvar Kağıtları – > Canlı Duvar Kağıtları
– Hareket zamanla değişiyor tutar.
– Birkaç değişik temalar içerisinden seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz .
– HD grafikler ile açık GL .
– Optimize batarya Kullanımı .
– % 99 cep telefonu cihazlar beraberinde uyumludur.
– Peyzaj Live Wallpaper tamamen yatay yönünü destekler ile tablet cihazların birlikte cep telefonları göz alıcı görünüyor .
Sonu olamayan yeşil çayırlar harika manzaralar özünüzü kaybedin ! Bu bedava duvar kağıtları size evden çıkmadan eski asla görmediğiniz bölümleri ziyaret etme fırsatı verin ! Kısa sürede Peyzaj Live Wallpaper yüklemek gibi dünya çapında bir seyahate gezmek ! Sahne resimleri beraberinde dekore masaüstü ile yepyeni tabiat harikaları oluşturulmasını şahit ! Ormanda bir yürüyüşe çıkın ile şimdiye kadar en iyi görünüm gerisi keşfetmek ! Bu program tüm güzel resimleri deneyin – Bunların hep birisi sizleri yenilemek ile sizlere enerji verecek !
Şimdi dik tepeler yakın mavi sema karşılamak yerde görebilirsiniz ! Doğanın özü tarafından boyanmış peyzaj sanat bu şaşırtıcı ürünleri beraberinde süsleyin ! şayet bir takım taze HD kökenden amacıyla hasret iseniz, ihtimal var! Yeşil ot kısa sürede bu capcanlı sahne duvar kağıdı indirmek vb. telefonunuzda büyüyen başlayacak ! Huzurlu bir dağ gölü çarpıcı bir panorama ile kasvetli şehrin peyzaj değiştirin ile rahatla ! düş yeryüzünde hakikat bir cennet bu sahneleri beraberinde oynayalım ! Şimdi tüm sıkıcı programları silin ile hayallerinizdeki tüm inanılmaz yerlere götürecek ücretsiz capcanlı duvar kağıtları amacıyla alan yapmak !
Sen fazlasıyla uzakta en iyi ” tabiat resimleri ” yalnızca bir tık ! tabii yol almak ile vahşi bir kaşif haline ! Siz peyzaj dizaynı mevzusunda uzman olmak zorunda değilsiniz – Bu bedava yükleme hiçbir vakit ekranen hoş bölümleri getirecek ! Ayçiçeği duvar kağıdı yahut akan bir dere tarafından benimsenen bir göz alıcı yeşil yer – sizin seçiminiz ! Bu görünüm duvar kağıdı HD dağlardan gelen taze bir soluk olsun ! şayet dışarıda bundan sonra aşırı vakit harcamak, lakin bu ihtimali hiç istiyorsanız , bu sizin için kaymakam tabiat arka planları mevcuttur !

ummak bitti – Peyzaj Live Wallpaper , tabii güzellikleri sadece program yüklemek ! Bu gökyüzü öpüşme dağ zirveleri barışçıl sahne azgın şelaleler güzel manzaraları sizleri götürecek ! Bu ” HD duvar kağıtları ” sizlere Tabiat iyi eserlerini gösterecektir ! Android ™ amacıyla bu uygulamayı alın ile yepyeni bir ışık dünyayı görmek ! Akıllı telefonunuzun ekranına bakmak her daim yenilenmiş hissediyorum ! Bu en kısa sürede şunları gördüğünüz vb. bu serin arka planlar güzelliği beraberinde mest olması planlandı! bizleri dinlemek yok – bu tabii duvar kağıdı yüklemek ile özünüz görün !

Peyzaj-Canli-Duvar-Kagidi-2 Peyzaj-Canli-Duvar-Kagidi-3 Peyzaj-Canli-Duvar-Kagidi-4 Peyzaj-Canli-Duvar-Kagidi-5 Peyzaj-Canli-Duvar-Kagidi-6


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle