Cep Uygulamalar

Photo Deformer Full Apk indir

Kategori : Android Eğlence Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 02 Nisan 2014 - Okunma Sayısı : 1.084

   

Photo-Deformer

Photo Deformer Full Apk indir

Resim Deformer – bizzat aşırı çılgınca davranan fotoğrafları oluştur!
Resim Deformer eşsiz bir resim organizasyon uygulaması, kullanıcıların bizzat eğlence amacıyla bütün istediğiniz karikatürü yaratmak amacıyla enerji ile aşırı çılgınca davranan fotoğrafları verir!
Bu komik, arkadaşlarınızın fotoğrafları üstünden karikatürü yaratmak yalnızca dönüştürmek istediğiniz fotoğrafı seçmek amacıyla bundan sonra asan olmamıştı var – fotoğraf Deformer otomatik şeklinde yüzü ile bir musluk karikatür şahane oluşturma imkanı sunan parçaları algılar.
şayet almak gerekmektedir bütün gününüzün bir dakika çıkageldi!
kullanan kimseler hem de bundan sonra gelişmiş ile sofistike bir biçimde karikatürler değiştirmek ile oluşturmak amacıyla Manuel modu seçebilir.
Yenilikçi yepyeni eğlence resim organizasyon programı, fotoğraf Deformer kullanıcıları birbirine sokup amacıyla ihtiyaç olan hep şeyi, futbol ile istedikleri vakit komik fotoğraflar oluşturmak ile nedeni ne olursa olsun onlar beraberinde gelebilir oldu!
App özünü son aşama asan ile kullanımı asan, kullanıcıların yalnızca onlar değiştirmek ile fotoğraf Deformer ayak işlerini en yapar istediğiniz resmi seçin. App dolaşmak asan ile aynı anda toy resim değiştiriciler amacıyla tam bir değerlendirme kılavuzu içerir.
Bir kere resim yapılır kullanıcıların fazlasıyla Facebook, MMS yahut e-mail yoluyla arkadaşlarınızla ile kodağınızla bizzat yarattıkları paylaşabilirsiniz!
şayet fotoğrafları değiştirin ile aşırı çılgınca davranan karikatürler fotoğraf Deformer bütün hiçbir limitleri beraberinde hep şeyi yapmanızı sunmaktadır oluşturmak ister, fotoğraf Deformer parmaklarınızın ucunda eylem hakkı mashing komik resim koyar resim değişen resim programı!

Photo-Deformer1 Photo-Deformer2 Photo-Deformer3

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle