Cep Uygulamalar

Photo Fun PhotoFunia high res. Full Apk indir

Kategori : Android Eğlence Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 02 Nisan 2014 - Okunma Sayısı : 1.182

   

Photo-Fun-PhotoFunia-high-res

Photo Fun PhotoFunia high res. Full Apk indir

Bu App resim Editor bir eğlence veren bir resim organizasyon aracıdır. Basitçe, resim albümü resim Pick kameralı cep telefonu direk fotoğraf çekmek veya diğer herhangi bir yüklü uygulamadan kabul. Sen değilsin kesme ile yerine yapıştırarak, program sizin fotoğrafta yüzü “bulur” ile seçtiğiniz sahne beraberinde bütünleştirir. Eklemek amacıyla asan ile düzenlemek fotoğraf / resim manipülasyon, maskeler, kolajlar, çerçeveler, sınırlar, çıkartmalar, metin efektleri, fotoğraf grafikleri, çağrılar, kırpma, döndürme, renk ayarı ile bundan sonra ton! Bu kuvvetli resim editörü bedava versiyonu beraberinde resimlerinizi renklendirin. Bu PicSay Pro satın almak ile özüt vasıtaları, ayrıcalıklı efektler, stiller, çıkartmalar, ile bundan sonra bir sıra olsun, bedava Lite versiyonu. Resim editörü kazanan eğlendirici mükafaat. Resimlerinizi renk-düzeltin ile sözcük balonlar, başlıklar, çizelge ile bozulma vb. efektler ekleyebilirsiniz. Eğlendirici bütün, sezgisel ve asan kullanımlı arayüzü. SD karta indirme desteklenmektedir.

Photo-Fun-PhotoFunia-high-res1 Photo-Fun-PhotoFunia-high-res2 Photo-Fun-PhotoFunia-high-res3

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle