Cep Uygulamalar

Pic Frames Full Apk indir

Kategori : Android Fotoğrafçılık Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 28 Kasım 2014 - Okunma Sayısı : 1.145

   

Pic-Frames

Pic Frames Full Apk indir

Fenomen mobil toplumsal resim kolaj paylaşım programı. Resim topluluğa çerçeveleri evren çapında milyonlarca kullanıcıya katılın. Pic Frames inanılmaz görünümlü çerçeveler amacıyla def’aten aşırı resim birleştirmek destek olabilir. Bu hoş kare bol destekler ile aynı anda resim effects.You sevdiklerinize hayatınızda ile payının bütün ayrıcalıklı anları çerçeveleyebilirsiniz.
Sen iyi resim çerçeveleri ile bu uygulamayı kullanarak resim kolajları oluşturabilirsiniz. Gri, sepya, ters çevirme, renk tonu vb vb. resim efektleri destekler. Bu uygulamayı kullanarak 50’den aşırı resim efektleri karıştırabilirsiniz. Bu resim efektleri ile resim çerçeveleri bol destekler vb. bir picmix yahut resim kolaj makinesi yahut resim editörü şeklinde kullanabilirsiniz.
Sen çerçevelere renk ile desenleri uygulayabilirsiniz ile hem de hem de çerçeve genişliğini ayarlayabilirsiniz.
Pic çerçeveler şayet kırpmadan instagram üstünde def’aten aşırı resim gönderebilir uygulamayı kullanarak, bu kare resim, aynı anda kare çerçeveleri destekler. Hiçbir instagram fotoğrafları göndermek amacıyla lazım kırpma.
Facebook, instagram, Twitter, e-mail vb işinizi paylaşabilir ile hem de sdcard kaydedebilirsiniz. resim çekmek sizin amacıyla vazgeçilmez bir tutkuysa ile bunun içerisinde değişik uygulamalara gereksinim duyuyorsanız o vakit yapmanız ihtiyaç olan Pic Frames uygulamasını değerlendirmek kalacaktır. Bu program sayede sizde istediğiniz fotoğraflar üstünde oynama yaparak istediğiniz fotoğrafları ortalığa çıkartabilirsiniz.
program sizlere uygulamalara efekt verme özelliğini sunuyor. Bu fonksiyonu kullanarak fotoğrafları istediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz. hem de toplumsal paylaşım sitelerinde bulunan fotoğrafları indirerek bu resimler üstünde oynama yapabilir ile bundan sonra sonrasında ise bu fotoğrafları toplumsal paylaşım sitelerine atabilirsiniz.

Pic-Frames1 Pic-Frames2 Pic-Frames3 Pic-Frames4 Pic-Frames5

Şifre: 123 Giriniz.

 


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle