Cep Uygulamalar

Piyano Melodisi Ücretsiz Full Apk indir

Kategori : Android Eğitim Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 19 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 2.006

   

piyano-melodisi0

Piyano Melodisi Ücretsiz Full Apk indir

Piyanoda en sevdiğiniz şarkıları çalmak öğrenin, 100 şarkı değişik dönem ile türlerden öğrenmek. en üst bütün cihazlar ile tabletler amacıyla elverişli yeniden boyutlandırılabilen klavye yapılandırılabilir. Bütün cihazlar ile tabletler amacıyla elverişli Piyano. (piano melody free – learn favorite songs and play by ear) Başka Özellikler; Şarkının parçaları odaklanın oynatmak ile melodiler öğrenmek. Otantik dijital piyano yolda. Kulak tarafından oynamak amacıyla açma / kapama notları vurgulayın. Not isimleri gizle / göster. Yavaşla / şarkı hızlandırmak. Modu beraber oynamak amacıyla ideal olan, / şarkı oyun ses seviyesini açın. Basınca hassas. şayet notları grev ne denli kıyın bağlı şeklinde ses seviyesini hakimiyet edebilirsiniz. Daldırma Ultimate Yoğunluk hakimiyeti geri bildirim. Bundan sonra İyi Bir Müzisyen ol, Kulak tarafından oynamak amacıyla yeteneğinizi geliştirin. Bir ezgi göz önüne alındığında, cam onu oynatmak veya beraber oynamak? Bir kaç not beraberinde başlayın ile şarkı bilge ettik denli oluşturmak. Hep yaştan (yetişkinlere çocuklar) amacıyla ile bütün yetenekleri amacıyla uygundur (ileri seviyeye denli).
bedava , Tam fihrist 100 bedava şarkı bu versiyonu vardır. Şarkı Listesi, Rock, Klasik, Son Pop, Film Tema Tunes, TV Tema Tunes, 60s, 70s, 80s, 90s, Naughties, çağdaş, seçenek Indie, Latince ile bundan sonra fazlası vb. bütün türler barındıran çeşitlidir. İçerir:
A-Team, Christiani Perri, Claire de Lune, Elton John, Abba, Coldplay, Krem, David Guetta, Deep Purple, Def Leppard, Deee-Lite, Depeche Mode, Dire Straits, Dirty Dancing, Doctor Who, Doktor Jivago, ACDC, Adele, Aerosmith, aha, Bob Marley, Boomtown Rats , Bruno Mars, Alice Cooper, Andrew Lloyd Webber, Final Fantasy, Fleetwood Mac, Blur, Elvis, Axel F, Beethoven, Ben E King, Beyonce, Bizet, Black Sabbath, Donna Summers, Ed Sheeran, Elastica, Evanescence, EMF, Eminem, Eric Clapton, Erik Satie, Blink 182, Bob Dylan, Carter Burwell ve daha fazlası…

piyano-melodisi1 piyano-melodisi2 piyano-melodisi3 piyano-melodisi4 piyano-melodisi5 piyano-melodisi6 piyano-melodisi7 piyano-melodisi8 piyano-melodisi9 piyano-melodisi10 piyano-melodisi11

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle