Cep Uygulamalar

Plaj Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Kategori : Android Canlı Duvar Kağıtları - Yazar : - Tarih : 02 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 1.199

   

Plaj-Canli-Duvar-Kagidi1

Plaj Canlı Duvar Kağıdı Full Apk indir

Ekranınızda bir palmiye çimenlik isterdim? Bizim “çimenlik capcanlı Duvar Kağıdı” ile bedava şeklinde mümkün beraberinde eğlendirici ton mümkün! yepyeni gerisi duvar kağıdı beraberinde, hoş dalgalar ile hoş çimenlikleri keyfini çıkarın ile telefonunuz amacıyla iyi bir capcanlı duvar kağıdı olduğu amacıyla hayran. özünüzü, güneşli bir sahilde güneşin hararet ile vücut üstünde yıkama soğutma deniz dalgalarının uydurma düş. Ekranda dokunduğunuzda bir denizanası veya başka çimenlik aksesuarları bundan sonra da enteresan duruma görünür. bedava şeklinde bu uygulamayı indirin ile güne denli bu çimenlikler olması planlandı ışıldayan! değerlendirmek amacıyla: Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> capcanlı Duvar Kağıtları görünüm modunda ile ev görüntü geçiş hep ikisi amacıyla tam katkı!
Bu, “cep telefonu” amacıyla ideal bir capcanlı duvar kağıdı. Ekranda dokunun vakit, yepyeni bir madde görünür gerisi stilleri beş türü mevcuttur – değişik resimler! süratli, olağan, asta: yüzen maddelerin hız üç tip de mevcuttur!
Sen, sahil boyunca yürüyüş mükemmel sahil beğeni ile bizim serin duvar kağıdı beraberinde bıkmak hiç, açıkçası şaşırtıcı, yaşam yepyeni ♥”çimenlik capcanlı Duvar Kağıdı”♥ beraberinde bir çimenlik şimdi yüklemek ile ilk kez şeklinde cenneti yaşamak. hoş “çimenlik resimleri” olabildiğince da ekranı olması planlandı. Herkes, güneşlenme ürpertici, veya kum kaleler yapmak, oyun oynamak seviyor, bundan dolay bizim masaüstü arka planı beraberinde en sevdiğiniz kıyıya gezi ile yalnızca düş gücü beraberinde yapmak ister bütün faaliyetleri tecrübe.
Android ™ amacıyla bu bedava program güzelliği ile sadeliği beraberinde gözlerinizi kamaştıracak. Bu aksiyon duvar kağıdı mükemmel renk ile ayarları tasvir edilir. anında indirin ile bu gerisi duvar kağıtları HD sizin mümkün. hep gün bir çimerlik tatili amacıyla özünüzü atın.
En iyi duvar kağıtları yalnızca bir dokunuş. Eğlenin ile bu android capcanlı duvar kağıtları beraberinde özünüzü tadını çıkarın! , yalnızca sahiptir olmak yüklemek etrafında en iyi duvar kağıdı olduğu amacıyla indirmeyin. Bu keyifli ile hoş arka duvar kağıtları HD sizin yapmak ile pişman olmayacaksınız.
pek çok fenomen kıyılarda var tekrar. şayet sahilde, bundan sonra sonra bu Seyşeller, Meksika belki Cancun yahut bedava bir program beraberinde dahi Bora Bora üstünde olanlar vb. çimenlikleri beğeni olmak ister misiniz. Bu program, şaşkı entrika ile masmavi suları ile beyaz kumlu çimerlikleri beraberinde bu yerlerin sizlere hatırlatacaktır.
Kurtulmak ile yalnızca bir cennet çimerlikte yatmak ile yalnızca enfes bir mekanda ömür ile tecrübe doğanın tadını çıkarmak istediğinizde, yalnızca bu android capcanlı duvar kağıtları bakmak ile isteklerinizi gerçeğe yapacaktır.
çimenlikleri ile avuç içi sevimli HD resimleri beraberinde masaüstü özelleştirin.Günlük rutin bir ara verin ile düşlem yere gezmek! Indirerek ♥”çimenlik capcanlı Duvar Kağıdı”♥ güneş asta yavaş ufka gerçek hareket vb. dalgaların rahatlatıcı müzik dinleyebilirsiniz. Bu piyasada bu vb. yalnızca bedava bir program bundan dolay acele edebilirsiniz ile şimdi yükle olduğunu.

Plaj-Canli-Duvar-Kagidi2 Plaj-Canli-Duvar-Kagidi3 Plaj-Canli-Duvar-Kagidi4 Plaj-Canli-Duvar-Kagidi5 Plaj-Canli-Duvar-Kagidi6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle