Cep Uygulamalar

Polaris Viewer for Good Apk indir

Kategori : Android İş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 30 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 2.527

   

Polaris-Viewer-for-Good

Polaris Viewer for Good Apk indir

Polaris Viewer for Good android cihazlardan Microsoft office belgelerini (Word, Excel, PowerPoint) görüntülemek için kullanılan uygulamadır. Polaris Viewer for Good sayesinde metin belgelerini görüntüleyebilir, pdf (Acrobat Reader formatlı dosyalar) dosyalarını görüntüleyebilirsiniz. Polaris viewer ile sanki bilgisayar başındaymış gibi dökümanları eksiksiz olarak görüntülersiniz. Kolaylıkla Smartphone ve tabletinizden ofis belgelerini görüntüleyebilirsiniz. Polaris viewer görüntüleme seçenekleri arasında hızlı kaydırma, slayt modu, sayfa geçiş animasyon efektleri seçenekleri bulunmaktadır. Polaris viewer uygulaması microsoft office belgelerini hızlı şekilde açması ve sunumlarınızda sunum zamanlaması takibi çok etkilidir.

Polaris-Viewer-for-Good1 Polaris-Viewer-for-Good2 Polaris-Viewer-for-Good3 Polaris-Viewer-for-Good4 Polaris-Viewer-for-Good5 Polaris-Viewer-for-Good6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle