Cep Uygulamalar

Popüler İslami Zil Sesleri Full Apk indir

Kategori : Android Eğitim Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 19 Şubat 2014 - Okunma Sayısı : 2.638

   

Popüler-islami-Zil-Sesleri1

Popüler İslami Zil Sesleri Full Apk indir

İlahi, melodi, ezan veya Kur’an dinlemeyi sever misiniz? pekala bu hoş ilahilerin, ezgilerin naatların telefonunuzun zil sesi olmasını ister misiniz? Şayet cevabınız evet ise uygulamamız tam sizlere bakarak. biri birinden hoş İslami sesleri, ezgileri, ilahileri sizler amacıyla derledik. Bu sesleri talep ederseniz zil sesi talep ederseniz bildirim sesi şeklinde ayarlayabilirsiniz. Sevdiğiniz ilahiyi, ezgiyi seçin, zil sesi şeklinde ayarlayın ile farkındalığınızı arttırın.
Uygulamamızdaki bir takım sesler: Esma Zikri, Bismillah, Esmaül Hüsna, Allahu Allah, Salavatü Şerif, Allah, Sübhanallah, Ezan-ı Muhammedi, Who is?, Lebbeyk, Essalah, Ya Resulallah, Allahu Ekber, Best On vb. onlarca biri birinden hoş ile etkileyici zil sesleri sizleri bekliyor.

Popüler-islami-Zil-Sesleri2 Popüler-islami-Zil-Sesleri3 Popüler-islami-Zil-Sesleri4 Popüler-islami-Zil-Sesleri5 Popüler-islami-Zil-Sesleri6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle