Cep Uygulamalar

Princess Salon 2 Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 25 Ağustos 2014 - Okunma Sayısı : 1.340

   

Princess-Salon-2

Princess Salon 2 Full Apk indir

Merhaba değerli arkadaşlar, Prenses Salon II güzel kızlar selam diyelim! Teşekkürler hasta vb. uzun bir müddet bekleyen, ile bizim Salon Oyunları ne denli fazlasıyla sevdiğinizi biliyoruz ! Bu yerde , spa yapmak makyaj ile 4 zarif prensesler giyinmek – Veronica, Gracie , Leslie ile Loretta . şayet talep ederseniz, bir dinlenmek için Spa odasına prenses getirmek , veya bunu makyaj destek Güzellik Odası girmek , hem de , sayısız hoş prenses elbiseleri ile süslemeleri test etmek için Fashion Mall götürmeye gerçekleştirebilirsiniz . hem de, sizin prens ziyaret Prens’in evine gidebilir ,günlük hizmetleri tamamladıktan sonra sizin amacıyla Prens yakışıklı giysi kazanmak ile bunu özün giysi mümkün ! Şimdi , bizler bu hizmetleri tamamlayarak ekip giysi ile odaların değişik kilidini açabilir vb. , içine pek çok entresan oyunlar eklemek amacıyla önerinizi kabul ettiler, sana Prenses Salon II büyük farklılık anlatmak amacıyla sabırsızlanıyorum hangi tamamen ücretsizdir. Dahası , 3 göz alıcı Show Odalar talep ederseniz , o hakeza bir izzeti nefis almak yapıp yapmadığını merak etmekte sizin prens beraberinde resim çekebilirsiniz , mevcuttur ! pekala , sen hala ne bekliyorsun ? , Şimdi Majesteleri Prenses Salon Yolculuk katılmak ile başlamak amacıyla gel!

Ne Şekilde Oynanır :
Açık Prenses Salon II ,oyunu başlatmak amacıyla çoğu vb. bir prenses seçerseniz seçin, sonra bunu renkli bir sokakta gözüken bulabilirsiniz . Cadde boyunca , birkaç oda görürsünüz sırayla onlar SPA odası mevcuttur , hangi prenses saç ile cilt sahnede dans zaten kusursuz olduğundan güvenilir olmak amacıyla rahatlatıcı bir spa mümkün . Sonra, bu yerde bunu bir saç stili , göz rengi seçin ile üzerinde makyaj bırakmak destek mümkün , Güzellik Odası görürsünüz . Bundan sonra,Fashion Mall gelir ile inanılmaz bir prenses giysi , eldiven , çorap , kundura , ve uyumlu aksesuarları seçmek amacıyla ona destek olacağım . hep odanın sağ alt kenarında , bir erkek simgesi var , bunu tıklayın ile bunu giyinmek ya prens ihtiyacım olup bulunmadığını karar vermek için prensin evine gidebilir . Bu odada , 4 prensler var , sen vb. üzerine mont, pantolon , pelerin ile vb. onun amacıyla en ile değiştirmek ekip giysi vb. birisini seçebilirsiniz . Ayrıca günlük hizmetleri tamamlayarak prens amacıyla yepyeni ekip giysi kazanabilirsiniz . Bu arada,prenses sokakta olduğunda, sensağ yüksek kenarında bulunan simgesine tıklayarak tamamlanmamış hizmetleri hakimiyet yapabilirsiniz ayrım yapabilirsiniz . hem de,prens mükemmel vestiyer işaret etmek ile onunla beraber resim çekmek . Ayrıca Saray Hall girin ve günlük hizmetleri tamamlayarak satın almak yahut kilidini açmak amacıyla gereken Cruise kurulu mümkün. Şimdi, göz alıcı prenses hayattan beğeni amacıyla heyecanlı olması planlandı, lütfen!
Özellikleri :
Tek bir entegre ile hoş sokak, Seçmek amacıyla 8 değişik odalarda, Sen spa yapmak makyaj ve zarif prenses giyinmek, hep zaman sayısız prenses giysi ile dekorasyonu favori bulabilirsiniz, hem de istediğiniz bir prens seçin ile bunu giysi olabilir, 4 entresan mini oyunlar ile oynamak amacıyla 4 muntazam salon oyunları . hep gün 4 rasgele hizmetleri alacaksınız . Onları tamamladıktan sonra, prensin yepyeni bazı giysi almak veya mükafaat şeklinde yepyeni odalar kilidini olacak, Sizin amacıyla 3 Fiyatlar oda var ile bunların hep birisi ziyaret ile resim alarak değer.
Bu oyunun sürek gelişmeler , bize geri mesajlar ile önerilerinizi göndermek amacıyla çekinmeyin.
Bilmeniz Gereken :
Bu program yüklemek ile oynamak tamamen ücretsizdir, bir takım temel öğeler de değerlendirmek amacıyla bedava, yalnızca bir takım ek öğeler satın almak ile kilidini açmak amacıyla ödemeniz gerekiyor. Bu nedenle, bu unsurları değerlendirmek istemiyorsanız, sizin ayarlarında in- app satın alma lütfen kapatın. Teşekkürler.

Princess-Salon-21 Princess-Salon-22 Princess-Salon-23 Princess-Salon-24 Princess-Salon-25

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle