Cep Uygulamalar

Princess Tailor Boutique Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 24 Ocak 2015 - Okunma Sayısı : 871

   

Princess-Tailor-Boutique

Princess Tailor Boutique Full Apk indir

Prenses Terzi Butik – Noel İlavesi İşte !!!
Kral prenses prens büyüleyici seçecek bir kaç gün içerisinde yapılacak Balo Salonu Dans duyurdu. Bütün dünyadan prens şeklinde prenses sinir alıyorum ile iyi bakmak istiyor gelmesi başlar. Royal Tailor şeklinde, bunu bir hikaye bir prenses vb. görünmesi amacıyla yıldız prenses amacıyla en şaşırtıcı giysi yapmak amacıyla sizin görevinizdir. Vakit içerisinde bulunan dizayn becerileri beraberinde meşgul olsun! Create & elbise dizaynı bir sürü futbol renkler, baskılar, desenler dokular ile fazlasıyla bundan sonra fazlası arasında birleştirmek ile yaratıcı ruhunu ortalığa çıkarmak.

soluk kesen elbiseler yapmak amacıyla danteller, fırfırlar, cepler, çiçek, kemer, tokaları, düğmeler, rozetler ile başka eklenti en yüzlerce ekleyin.
, Şapka, kundura, çıkartmalar ile Aksesuarları ekleyerek makyaj bitirin resim çekin ile Krallığı beraberinde Kraliyet giysi paylaşabilirsiniz.

Üç yıldız karakterleri seçin ile en iyi olduğunu düşünüyorum birisini seçin. nitelikli kumaşlar seçin ile şahane bir makyaj amacıyla şahane tasarımlarımı. değişik renklerle sökülmüş elbise bir sürü sizlere verilecek. Makas Pick up ile onun makyaj amacıyla bir takım şaşırtıcı tasarımlar yapmaya hazır olsun. Senin butik nihai moda gömlek veya etek yapmak amacıyla beraber izleme satırları kati. Senin yıldız gömlek onu istiyorum yol Dikiş. şayet düğmelerini yerleştirmek istediğiniz ile hem de onları dikmek amacıyla iğne kullanın yeri seçin. Bu sizin amacıyla ehil değilse, süslemek ile değişik Dantel, düğmeler, cepler, kemerler ile çıkartmalar beraberinde, hayallerinizi gömlek dizaynı. hoş eklentiler seçin sizin butik elbise soğutucu yapmak amacıyla.

Orada tam sınama odası ile hayallerinizdeki prenses elbise deneyebilirsiniz sizin butik, bölümüne giyinmek. bundan sonra aksesuarlar bu kere görünecektir ile farklı şapkalar, bıyık, Tiaras, sarıklı ile kundura içerisinden seçme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

– Sökük gömlek ile pantolon içerisinden seçin
– Kesme Sahne: senin gömlek ile pantolonlar şunları olmak ile butik değişik stilleri test etmek istediğiniz biçimde kesin
Sizin makyaj amacıyla Dantel, düğmeler, cepler, kemerler, çıkartmalar ile değişik desenleri: – farklı senin gömlek ile pantolon amacıyla süslemeler seçin
– “” Facebook’taki arkadaşlarınızla dikişli elbiselerini deneyin

Princess-Tailor-Boutique1 Princess-Tailor-Boutique2 Princess-Tailor-Boutique3 Princess-Tailor-Boutique4 Princess-Tailor-Boutique5

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle