Cep Uygulamalar

PVSTAR+ (YouTube Müzik Çalar) Full Apk indir

Kategori : Android Medya ve Video Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 04 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 1.953

   

PVSTAR-YouTube-Muzik-Calar

PVSTAR+ (YouTube Müzik Çalar) Full Apk indir

Uygulamayla Youtube vb. video sitelerinde yer alan videolardan bir çalma listesi oluşturabilmeniz mümkündür. hem de pek çok fonksiyonu beraberinde sizlere oluşturduğunuz listeyi yönetebilme imkanı sağlamaktadır. Direkt bu program beraberinde video ile çalma listesi arayabilirsiniz. Oluşturduğunuz listeyi veya tek bir videoyu grubundan oynattırabilir, komplike olarak çalma modunu da aktifleştirebilirsiniz veya siz telefonunuzda diğer şeyler yaparken, programın arkada çalışmaya sürek etmesini sağlayabilirsiniz.

Programın en mühim özelliklerinden biri de asan kullanımlı olmasıdır. Kısa sürede sevdiğiniz videolardan bir liste oluşturabilirsiniz. hep listeye tek başına gerisi hazırlayabilir, izlediğiniz videoyu tweetleyebilirsiniz. Gece yatmadan eski dinlemek istediğiniz şarkılara dönüşümlü olarak videoları seçtikten sonra kapanma zamanlayıcısını kullanarak, siz uyurken programın otomatik şeklinde özünü kapatmasını sağlayabilirsiniz.

PVSTAR-YouTube-Muzik-Calar1 PVSTAR-YouTube-Muzik-Calar2 PVSTAR-YouTube-Muzik-Calar3 PVSTAR-YouTube-Muzik-Calar4 PVSTAR-YouTube-Muzik-Calar5

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle