Cep Uygulamalar

Quick PDF Scanner Free Apk indir

Kategori : Android İş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 03 Ocak 2014 - Okunma Sayısı : 1.562

   

Quick-PDF-Scanner-Free

Quick PDF Scanner Free Apk indir

Tarama ihtiyacınızı gidermek için OfficeSuite firması tarafından geliştirilen Quick PDF Scanner Free uygulaması gelişmiş kullanıcı arayüzü ve özel kamera yapılandırmaları sayesinde belge tarama işlemini yaparak PDF dosyalarınızı özelleştirmenizi sağlar. Kamera yapılandırmaları arasında sahne modlarını seçebilir, gelişmiş odak modlarından size uygun olanını seçebilirsiniz.

Çok sayıda belge için toplu tarama fonksiyonu bulunan Quick PDF Scanner Free uygulamasında PDF dosyalarınızı incelemeniz için yaklaştırma, uzaklaştırma ve ızgara modu ile hassas okumanızı sağlamaktadır.

Quick PDF Scanner Free farklı resim boyutlarını desteklemektedir. Tarama esnasında kamera flaşı kullanarak etkili bir belge tarama işlemi yapabilirsiniz. Taramalarınızda renk efektleri, beyaz dengesi, pozlama gibi ince ayarları yapabilirsiniz.

Tarama işleminden sonra PDF dosyalarınızı görüntülemede sayfa döndürme fonksiyonunu kullanabilirsiniz.

Quick PDF Scanner Free uygulamasında işlediğimiz belge taramalarını bmp, gif, png, webp, jpeg, jpg formatlarına dönüştürebilirsiniz.

Quick PDF Scanner Free uygulaması depolama birimi olarak Google Drive, Box.net, Dropbox, Evernote ve SkyDrive gibi bulut depolama seçeneklerini kullanabilmektedir.

Faydalı olması dileğiyle.

Quick-PDF-Scanner-Free1 Quick-PDF-Scanner-Free2 Quick-PDF-Scanner-Free3 Quick-PDF-Scanner-Free4 Quick-PDF-Scanner-Free5 Quick-PDF-Scanner-Free6

Şifre: 123 Giriniz.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle