Cep Uygulamalar

Quickoffice Apk indir

Kategori : Android İş Uygulamaları - Yazar : - Tarih : 25 Aralık 2013 - Okunma Sayısı : 1.514

   

Quickoffice

Quickoffice Apk indir

Quickoffice android cihazınızdan Microsoft Office dökümanları (Bunlar : Word, Excel, PowerPoint), e-tablo ve sunu oluşturmanızda ve düzenlemenizde kullanabileceğiniz uygulamadır. Çalışma ortamı için Google Drive kullanılan uygulamada çalışmalarınızı kaydetmek için Google hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Google Drive 15 GB’a kadar veri depolama olanağı sunmakta ve mobil cihazlar ile verilerinize ulaşım imkanı sağlamaktadır. Quickoffice ile pdf dosyalarını görüntüleyebilirsiniz. Dosya paylaşımı için Google Drive‘da paylaşılan klasörler aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz ve e-postalarınıza dosya ekleme işlemi yapabilirsiniz. Android cep telefonunuzdan ofis programlarını kullanabilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle.

Quickoffice1 Quickoffice2 Quickoffice3 Quickoffice4 Quickoffice5 Quickoffice6 Quickoffice7 Quickoffice8 Quickoffice9 Quickoffice10 Quickoffice11 Quickoffice12

Şifre: 123 Giriniz.
Quickoffice Apk indir61 kez indirildi.


Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle