Cep Uygulamalar

RAR for Android Apk indir

Kategori : Android Sistem Araçları - Yazar : - Tarih : 22 Şubat 2015 - Okunma Sayısı : 1.447

   

RAR-for-Android

RAR for Android Apk indir

Android amacıyla RARLAB en RAR bir all-in-one, orijinal, bedava, yalınç, asan ile süratli bir zipleme uygulaması, arşiv, asistan, çıkarıcı, yönetici ile hem de temel bir dosya gezgini.
Android amacıyla RAR RAR ile sıkıştırılmış oluşturmak ile RAR, sıkıştırılmış, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO, ARJ arşivleri açabilirsiniz. Işlevleri listesi hasarlı sıkıştırılmış ile RAR dosyaları, RARLAB en WinRAR kriter beraberinde ahenkli karşılaştırma özelliği, kurtarma kaydı, alelade ile kurtarma ciltlerinin, şifreleme, katı arşivler, data sıkıştırmak amacıyla def’aten aşırı işlemci çekirdeği kullanan onarım komutu içerir.
hem de standart sıkıştırılmış dosyaları, unzip özelliği bzip2, LZMA ile PPMd zipleme beraberinde sıkıştırılmış ile ZipX destekler hem de parola korumalı sıkıştırılmış vb.. Unrar komutu son RAR5, kod korumalı ile fazlasıyla parçalı dosyalar dahil RAR arşivlerinin bütün sürümleri amacıyla kullanılabilir.
bizzat dilinize çeviri RAR bize kömek etmek talep ederseniz, www.rarlab.com görüş “RAR ekstralar” bölümünde Android lisan dosyaları amacıyla RAR yüklemek ile readme.txt yönergeleri izleme edebilirsiniz. Teşekkür ederim.

RAR-for-Android1 RAR-for-Android2 RAR-for-Android3

Şifre: 123 Giriniz.
RAR for Android Apk indir17 kez indirildi.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler : , , , , ,
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle