Cep Uygulamalar

Renkleri Öğrenme Oyunu Full Apk indir

Kategori : Android Oyunlar - Yazar : - Tarih : 28 Aralık 2014 - Okunma Sayısı : 865

   

Renkleri-Ogrenme

Renkleri Öğrenme Oyunu Full Apk indir

Renkleri Öğrenme” – çocuklar için yalınç ile coşku verici bir eğitim oyunu. Bu öğrenme eğlendirici ile fazlasıyla entresan duruma getirmek amacıyla, bizim evren inanılmaz renkleri beraberinde bebeğinizin tanıtmak amacıyla destek kalacaktır. Bizim programı yardımı beraberinde bebek basitce renklerin isimlerini öğrenecek, farklı nesneler, meyve ile hayvanlar beraberinde şunları bağlamak amacıyla öğrenirler.
Renkleri Öğrenme Oyunu özellikleri:
al, pembe, gri, kahverengi, mor, mavi, yeşil, sarı ile turuncu: • Bu oyun çocuğun sayesinde basitçe gökkuşağının dokuz değişik renk inceleyeceğiz. Renk renk futbol üç ışıldayan komik resimler beraberinde gösterilir.
ingilizce, fransızca ile ispanyolca: • fotoğraf ile renklerin isimleri üç dilde telaffuz edilir. Bir çocuk otuzdan aşırı yabancı sözcük öğrenebilirsiniz. Bu dillerin bundan sonra aşırı iş amacıyla fazlasıyla faydalı kalacaktır. Temiz ile net hep kelimenin söyleşisi.
Duvara entresan tablolar beraberinde oyunu • becerilerini tutturmak amacıyla destek ile bir çocuğun belleği denetlemek amacıyla destek kalacaktır. Çocuk vücutlarında bir oyun takip etmek ile şifrelenek komik ufak fare bulacaksınız.
• bizim çocuklar oyun arayüzü, büyük düğmeler beraberinde, fazlasıyla yalınç ile sezgisel, böylelikle dahi yürümeye basitçe kullanabilirsiniz.
ne şekilde oynanır:
• Öğrenme renk. belli bir renk ekran adının telaffuz beraberinde ekranda görüntülenir. Bundan sonra dönüşümlü tam şeklinde bu renk eşleşmesi üç açıklayıcı görüntüleri görünür. Gri rengini açıklamak – mesela limon, güneş ile sarı renk, fil, fare, bulut açıklamak amacıyla ekranda görüntülenen tavuk görüntüleri mevcuttur. ışıldayan beraberlik fotoğraf öğrenme sürecinde çocuk eğlendirmek ile oyunu bundan sonra entresan ile bilgilendirici yapacaktır.
• yabancı sözcükleri öğrenme. Meyve, hayvan yahut maddelerin üç fotoğraf dönüşümlü seçilen dilde telaffuz beraberinde ekranda görüntülenir. Herhangi bir sözcük tekrarlamak amacıyla, yalnızca resme dokunun.
• açıklama edebilirsiniz. değişik renkleri tanımak ile isimlerini tekrarlamak çocuğun becerilerini deneme yapabilirsiniz. Çocuk duvar ile renk çerçeveleri futbol çağrı etti. Çocuk çerçeve amacıyla tuvalin sağ renk seçecektir. Renkleri gerçek sırayla çizilmiş ise, çocuk övgü ile beğeni dolu sözler duyarsınız.
ufak çocuklar genelde değişik renklerin isimlerini karıştırmayın. Uygulamalar onları gerçek ayırt ile ad renkleri öğrenmek değil, yalnızca izin verir. Onun sayesinde, çocuğunuz değişik nesneler beraberinde bu renkleri bağlamak amacıyla yeteneğini geliştirebilir. Üç yıla denli olan bebekler amacıyla, diğer bir renk arasındaki farkı işaret etmek fazlasıyla önemlidir. onu yapmak amacıyla en iyi yolu bundan sonra asan ile oyun vasıtasıyla yepyeni malumatları ansımak amacıyla destek renkli resimlerle oynamak amacıyla. Siz ekranda gösterilir ile gerçek renk beraberinde yapmış olduğu favori hayvanlar boya fotoğraf, gerçek renk ad çocuğunuzun önerebilirsiniz.
Oyun, hep renk (hayvan, bitki, atmosfer hadiseleri) açıklamak amacıyla üç fotoğraflar sunuyor. yalnızca, özdeş renk birkaç unsur ad çocuğunuza sunarak bizzat oyun önerebilirsiniz. Bu egzersizler mantıklı düşünmek ile bellek tren yeteneğini geliştirmeye destek kalacaktır.
Duvara boya beraberinde uygulamada ikinci oyun çocuğunuzun bir sıra seçim içerisinden gerçek renk tahsis öğrenmenize destek kalacaktır.
Onlara yepyeni yabancı kelimeleri karşılamak amacıyla destek kalacaktır zira bedava oyun “Öğrenme renk” çocuklar amacıyla değil, aynı anda mektep eskisi çağda (anaokulu) çocuklar amacıyla değil yalnızca entresan mümkün ile hem de mektep ihtiyar kalacaktır. Oyun büyük ölçüde ezberleme ile çocuk eğitimi basitleştiren bir sözcük def’aten aşırı tekrarlanması amacıyla bir fırsat mevcuttur.
bizler, yalınç komik, lakin fazlasıyla çekici oluşturmak amacıyla çalışıyor ile bebekler, ufak çocuklar, mektep eskisi çağındaki çocukları yardımı olmaksızın oynayabileceği yürümeye başlayan oyun addicting mevcuttur.
Bu program tablet ile telefonlar amacıyla iyidir.
Çocuklarınızla oynayın ile eğlendirici var ile beraber gülmek 🙂

Renkleri-Ogrenme1 Renkleri-Ogrenme2 Renkleri-Ogrenme3 Renkleri-Ogrenme4 Renkleri-Ogrenme5 Renkleri-Ogrenme6

Şifre: 123 Giriniz.

Uygulama Nasıl Kurulur
1.Adım : İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin.
Not: Eğer uygulamada obb dosyası var ise kuruluma başlamadan önce obb dosyasını "android/obb" klasörüne attıktan sonra 2. Adıma geçiniz.
2.Adım : Cihazınıza yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager gibi uygulamalar ile kurulum yapabilirsiniz.
3.Adım : Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırabilirsiniz.


Etiketler :
Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Facebook’ta Beğen Sende Katkıda Bulun.

Sitemiz Hakkında

Sitemizde bulunan uygulamalar kendi sunucularımızdadır.


Google Play ve diğer yan sitelere link verilmemektedir.


Kullanıcılarımızın bilgisine.


Google+


Valid XHTML 1.0 TransitionalHaftanın Android Oyun Videosu

Sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. İçerik olarak yanlışlık olduğunu düşündüğünüz uygulama varsa deismail@hotmail.com adresine mail atınız 7 (yedi) gün içerisinde değerlendirilecektir.

cep uygulama iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle iyi100 Toplist Siteniz - Siteni Ekle